1470909732 onedrive android story w600 - آخرین بروزرسانی وان درایو برای اندروید امکان پیش نمایش فایل های آفیس را فراهم می کند
اشتراک

آخرین بروزرسانی وان درایو برای اندروید امکان پیش نمایش فایل های آفیس را فراهم می کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

مایکروسافت دقایقی پیش انتشار آخرین نسخه اپلیکیشن وان درایو برای دستگاه های اندرویدی را آغاز کرده است. این نسخه نسبت به نسخه های قبلی تفاوت چندانی ندارد، اما یک قابلیت کوچک اما بسیار کاربردی به آن اضافه شده که می تواند تجربه کاربری آن را به میزان زیادی ارتقا ببخشد.

در وان درایو ۴.۳ برای اندروید، مایکروسافت قابلیتی معرفی کرده تا بتوان از درون اپلیکیشن پیش نمایشی از فایل های آفیس را به سرعت از نظر گذراند. در این صورت دیگر نیازی نیست که برای چک کردن فایل های ورد، اکسل و پاورپوینت به باز کردن اپلیکیشن های آفیس جداگانه نیاز داشته باشید.

البته برای ویرایش این فایل ها بدیهی است که باید به اپلیکیشن های ویرایشگر آفیس مراجعه کنید. اما به غیر از قابلیت یاد شده، مایکروسافت در این نسخه برای کاربران اندروید امکانی فراهم کرده تا بتوانند آسان تر پروسه ثبت اشتراک در سرویس آفیس ۳۶۵ را طی نمایند.

غول نرم افزاری اخیرا فضای رایگان وان درایو را از ۱۵ گیگابایت به ۵ گیگابایت کاهش داده و امیدوار است که بتواند کاربران نیازمند به فضاهای بیشتر را از این طریق به عضویت و پرداخت حق اشتراک در سرویس آفیس ۳۶۵ ترغیب کند.

آخرین نسخه اپلیکیشن وان درایو برای اندروید را می توانید همین حالا از گوگل پلیدریافت کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20241TechnoYab QR Code For: آخرین بروزرسانی وان درایو برای اندروید امکان پیش نمایش فایل های آفیس را فراهم می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *