Terminator Genisys T 800 Pops - آرنولد شوارتزنگر در قسمت ششم فیلم ترمیناتور بازی میکند
اشتراک

آرنولد شوارتزنگر در قسمت ششم فیلم ترمیناتور بازی میکند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: فیلم

آرنولد شوارتزنگر در گفت و گو با خبرگزاری «اسکرین» در جشنواره فیلم کن از ملاقات خود با جیمز کامرون و صحبت در مورد حضور دوباره در فیلم سینمایی ترمیناتور ۶ پرده برداشت.

ترمیناتور ۵ با نام «ترمیناتور: پیدایش» (Terminator Genisys) که در سال ۲۰۱۵ میلادی اکران شد در داخل آمریکا گیشه خوبی نداشت و استقبال چندانی از آن صورت نگرفت. این در حالی بود که این فیلم در چین موفقیت خیره‌ کننده‌ ای کسب کرد و توانست در یک روز نزدیک به ۹۰ میلیون دلار فروش داشته باشد که از مجموع فروش فیلم در آمریکا بیشتر بود.

همین امر باعث شد تا کمپانی «پارامونت» به فکر ساخت قسمت دیگری از این مجموعه سینمایی بیفتد. البته شایعات متعددی در مورد ساخت شدن و نشدن این فیلم وجود داشت تا اینکه در روزهای اخیر، ستاره اصلی ترمیناتور، یعنی آرنولد شوارتزنگر با سخنانش در جشنواره کن تایید کرد که ترمیناتور ۶ ساخته خواهد شد.

The Terminator Endoskeleton 1984 - آرنولد شوارتزنگر در قسمت ششم فیلم ترمیناتور بازی میکند

پیش تر هم فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا در مصاحبه هایش گفته بود که بدون شک، بار دیگر در هیبت ربات جذاب دنیای ترمیناتور ظاهر خواهد شد.

بد نیست اشاره کنیم که تهیه کننده این فیلم نیز قبلا گفته بود دوستداران این مجموعه سینمایی در سال ۲۰۱۷ خبرهای خوبی در رابطه با آن خواهند شنید. این جمله از ادامه داشتن ساخت سری جدید از ترمیناتور حکایت دارد.

در آخر هم اشاره کنیم که در مورد موضوع فیلم، زمان ساخت و تاریخ اکران آن هیچ اطلاعاتی در دست نیست اما با صحبت های آرنولد شوارتزنگر فرضیه ساخت قسمت ششم ترمیناتور به نسبت قبل، قوت بیشتری گرفته است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 60741TechnoYab QR Code For: آرنولد شوارتزنگر در قسمت ششم فیلم ترمیناتور بازی میکند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *