Pokemon Go Daily Users in app time header - آمار کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو روز به روز کمتر می‌شود
اشتراک

آمار کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو روز به روز کمتر می‌شود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بازی پوکمون گو را می‌توان بزرگترین رویداد مربوط به عرصه بازی‌های موبایل در چند سال گذشته در نظر گرفت؛ پس از انتشار این بازی با سبک واقعیت افزوده، هزاران یا شاید میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از خانه خود خارج شدند تا موجودات پوکمون را شکار کنند! محبوبیت این بازی به حدی رسید که آمار فروش پاور بانک‌ها در بازار‌های جهانی دو برابر شد. با این حال طبق گزارشات منتشر شده در روز‌های قبل، کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو روز به روز کمتر می‌شوند.

بعضی از کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو علاقه خود به این بازی را از دست داده‌اند

بازی Pokemon GO طی هفته‌های گذشته رکوردهای متعددی را شکست و پشت سر گذاشت. این بازی تنها یک ماه پس از عرضه خود، رکورد بیشترین دانلود بازی موبایل را در فروشگاه‌های اپلیکیشنی مختلف شکست.

سرویس‌های آمار دهی مختلف از رسیدن کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو به رکورد ۴۰ میلیون نفر خبر داده‌اند. همین آمارهای عجیب و درخشان، موجب ترس سرویس‌های بزرگ جهانی همچون فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت و توییتر شد. در واقع بازی پوکمون گو در حال دزدیدن کاربران فعال آنها در طول ساعات شبانه روز بود.

اما حالا گزارشات مختلف حاکی از کاهش محبوبیت و کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو هستند. محققان سرویس‌های آماری مختلفی نظیر Sensor Tower، Apptopia و Survey Monkey، کاهش محبوبیت بازی پوکمون گو نزد کاربران را تایید کرده‌اند. در حال حاضر، توسعه دهندگان این بازی در شرکت نیانتیک نگرانی خاصی در این زمینه ندارند، چرا که اپلیکیشن آنها کماکان به عنوان محبوب‌ترین بازی دنیا شناخته می‌شود و با توجه به عمر کم این محصول، رسیدن آن به چنین رکوردهایی فراتر از سطح انتظار همگان بود.

در ادامه توجه شما را به نمودارهای مختلفی پیرامون آمار کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو و میزان فعالیت روزانه آنها در این اپلیکیشن جلب می‌نماییم:

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا شما نیز دیگر علاقه‌ای به اجرای بازی پوکمون گو ندارید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22458TechnoYab QR Code For: آمار کاربران فعال روزانه بازی پوکمون گو روز به روز کمتر می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *