Bill Gates e1415041993986 1940x1091 - آمریکایی ها گیتس را دومین فرد شایسته برای ریاست جمهوری این کشور می دانند
اشتراک

آمریکایی ها گیتس را دومین فرد شایسته برای ریاست جمهوری این کشور می دانند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

بیل گیتس از جمله شخصیت هایی است که اغلب آمریکایی ها دوستش دارند و به وی احترام می گذارند. حالا آنطور که تحقیقی جدید نشان می دهد اگر مدیرعامل اسبق مایکروسافت برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می شد بسیاری به او رای می دادند.

شرکتی تحقیقاتی به نام Fidelum Partners از ۱۰۱۲ فرد بزرگسال ساکن آمریکا درخواست کرده هیلاری کیلینتون، دونالد ترامپ و افراد مشهور را براساس فاکتورهایی نظیر مهربانی و شایستگی رتبه بندی کنند.

سوزان فیسک روانشناس اجتماعی دانشگاه پرینستون به همراهی جمعی از همکارانش در این تحقیق از شرکت کنندگان درخواست کردند شخصیت های مدنظر خود را با در نظر داشتن احساسی که نسبت به آنها دارند (صداقت، خونگرمی و مورد تایید بودنشان یا سردی و نالایق بودنشان) برای پست ریاست جمهوری آمریکا رتبه بندی نمایند.

با در نظر داشتن فاکتورهایی که به آنها اشاره شد، بیل گیتس به لحاظ شایستگی جایگاه اول را تا به اینجای کار در اختیار دارد و الن دی جنرز، بازیگر، کمدین و نویسنده آمریکایی نیز از نظر محبت و خونگرمی جایگاه دوم را در اختیار دارد.

در مقابل کلینتون و ترامپ با وجود آنکه تایید احزاب دمکرات و جمهوری خواه آمریکا را دریافت کرده اند پایین ترین جایگاه را از نظر عامه مردم این کشور دارند. در این تحقیق همچنین از شرکت کنندگان سوال شد رای شان به چه کسی خواهد بود که ۲۸ درصد اعلام کردند قطعا به بیل گیتس رای می دهند و ۲۸ درصد دیگر ترامپ را به عنوان رئیس جمهور منتخب خود اعلام کردند که البته این دو نفر نتوانستند رکورد ۳۳ درصدی کلینتون و ۴۲ درصدی باراک اوباما را بشکنند.

chart 1ed 300x191 - آمریکایی ها گیتس را دومین فرد شایسته برای ریاست جمهوری این کشور می دانندlikelihood to vote chart.ed  300x216 - آمریکایی ها گیتس را دومین فرد شایسته برای ریاست جمهوری این کشور می دانند

 


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25540TechnoYab QR Code For: آمریکایی ها گیتس را دومین فرد شایسته برای ریاست جمهوری این کشور می دانند

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *