Android nougat - آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج، رابط کاربری Grace را نیز به همراه دارد
اشتراک

آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، رابط کاربری Grace را نیز به همراه دارد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

چند روز پیش خبرهایی در مورد فعالیت سامسونگ به جهت تست اندروید نوقا بر روی گوشی هایگلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج منتشر شد. اما حالا سوال اینجاست که آیا در بروزرسانی های جدید، تنها قابلیت های شرکت گوگل را در این دو گوشی شاهد خواهیم بود یا این که سامسونگ نیز خود مواردی را به آن اضافه خواهد کرد؟ بر اساس موارد فاش شده، آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج حاوی رابط کاربری Grace سامسونگ که هم اکنون بر روی گلکسی نوت ۷ وجود دارد، خواهد بود. 

آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، رابط کاربری Grace را نیز به همراه دارد

به تازگی شایعات جدیدی منتشر شده است که این موارد را تایید می‌کنند. بر اساس موارد منتشر شده، گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ در کنار دریافت بروزرسانی نسخه ۷.۰ اندروید موسوم به نوقا، رابط کاربری Grace که بر روی نوت ۷ قابل مشاهده است را نیز در اختیار خواهند گرفت. این رابط کاربری جدید قابلیت های بسیار زیادی را ارائه خواهد داد. یکی از این ویژگی ها مربوط به شخصی سازی قابلیت Always On Display است که البته در نسخه های سری گلکسی اس ۷ نیز وجود داشت اما بر روی گلکسی نوت ۷ از تنظیمات بسیار گسترده تری برخوردار است.

علاوه بر آن بر اساس موارد ذکر شده، رابط کاربری جدید سامسونگ باعث خواهد شد دو گوشی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج از نظر نرم افزاری بسیار روان و سریعتر از گذشته شوند. البته هنوز به طور دقیق و مشخص معلوم نیست که آیا این افزایش سرعت و بهره وری در عملکرد به خاطر رابط کاربری جدید سامسونگ بوده یا اندروید نوقا گوگل و یا هر دو آنها؛ در هر صورت تا چند ماه دیگر شاهد عرضه نسخه ۷.۰ سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا بر روی گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج سامسونگ خواهیم بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25133TechnoYab QR Code For: آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، رابط کاربری Grace را نیز به همراه دارد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *