Untitled 22 - آپدیت اندروید 7 برای گلکسی اس 7 بهبود در قابلیت‌‌های Always on و Grace UX را خواهد داشت
اشتراک

آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ بهبود در قابلیت‌‌های Always on و Grace UX را خواهد داشت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

گزارش شده که سامسونگ در تلاش برای ارائه‌ی اندروید ۷ برای Galaxy S7 است تا علاوه بر امکانات و بهینه‌سازی‌های ارائه شده در اندروید ۷، رابط کاربری جدید این شرکت که تحت عنوان Grace UX در گلکسی نوت ۷ بکار گرفته شده به گلکسی اس ۷ نیز اضافه شود. هر دو گوشی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج به نسخه‌ی جدید از رابط کاربری سامسونگ ارتقاء خواهند یافت. به این ترتیب Grace UX بطور کامل جایگزین TouchWiz سابق خواهد شد و انتظار می‌رود دیگر پس از این از نام تاچ‌ویز در رابط‌های کاربری سامسونگ استفاده نشود.

در این بسته‌ی بروز رسانی، قابلیت نمایشگر-همیشه-روشن یا Always on نیز بهبود خواهد یافت تا کاربران پرچمداران سری S سامسونگ از قابلیت‌های مشابه گلکسی نوت بهره مند شوند.

هنوز مشخص نیست که بسته‌ی بروز رسانی اندروید ۷ چه زمانی برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج ارائه خواهد شد اما می‌دانیم که سامسونگ در حال انجام آزمایش‌های نهایی بر روی این بسته‌ی بروز رسانی است و انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده، ارائه‌ی این بروز رسانی شروع شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25072TechnoYab QR Code For: آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ بهبود در قابلیت‌‌های Always on و Grace UX را خواهد داشت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *