microsoft office cover - آپدیت اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس برای آی او اس و اندروید با قابلیت‌های جدید
اشتراک

آپدیت اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس برای آی او اس و اندروید با قابلیت‌های جدید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس اخیرا با پشتیبانی از رسم شکل و برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس به‌روزرسانی شد. از این پس شما می‌توانید در محیط برنامه‌های مایکروسافت ورد (Microsoft Word)، مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) و مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft Powerpoint) و با استفاده از انگشت یا قلم (Stylus) به رسم شکل بپردازید. قابلیتی که به نظر می‌بایست زودتر از این‌ها به این مجموعه بی‌نظیر اضافه می‌شد.

اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس جهت اجرا نیازمند ورود به حساب کاربری Office 365 است

مایکروسافت با اضافه کردن یک تب با عنوان Draw Tab در محیط اپلیکیشن موبایل مایکروسافت فضایی را جهت رسم شکل و یادداشت‌نویسی توسط کاربر فراهم آورده است. کاربر همچنین قادر است با سلیقه خود رنگ و ضخامت خطوط رسم شده را انتخاب کرده و در سلول‌های اکسل و اسلایدهای پاورپوینت به رسم شکل و یا یادداشت مطالب بپردازد.

علاوه بر این، قابلیت جدیدی که به نسخه اندروید این مجموعه نرم‌افزاری اضافه شده، ذخیره مستقیم فایل‌های خروجی بر روی حافظه جانبی (SD Card) تلفن همراه است که این قابلیت، در گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید ۵.۰ و بالاتر قابل استفاده است.

دانلود مجموعه اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس (سیستم عامل اندروید)

دانلود مجموعه اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس (سیستم عامل iOS)


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21074TechnoYab QR Code For: آپدیت اپلیکیشن موبایل مایکروسافت آفیس برای آی او اس و اندروید با قابلیت‌های جدید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *