ChampionshipManager17 - آپدیت جدید بازی Championship Manager 17 همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال جزیره
اشتراک

آپدیت جدید بازی Championship Manager 17 همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال جزیره

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بازی Championship Manager 17 آخرین آپدیت مدیریت فوتبال لیگ قهرمانان است که شما در آن به عنوان یک مربی فوتبال، به مدیریت یک باشگاه از بین ۴۵۰ باشگاه معتبر جهان می‌پردازید. در این بازی حدود ۴۵۰ باشگاه از ۱۵ کشور و ۲۵ لیگ معتبر جهانی شامل لیگ برتر انگلیس، لالیگا، بوندسلیگا و سری آ ایتالیا حضور دارند و طبق آخرین تغییرات نقل و انتقالات، دسته‌بندی شده‌اند. در ادامه با معرفی و دانلود بازی Championship Manager 17 با تکنویاب همراه باشید.

یک روز قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جزیره، توسعه دهندگان این بازی اقدام به عرضه آخرین نسخه آن یعنی Championship Manager 17 بر روی پلتفرم‌های اندروید و آی او اس کرده‌اند تا تب فوتبال در بین دوستداران بازی‌های استراتژیک نیز بالا برود. وظیفه بازیکن در این بازی، انتخاب یک تیم و هدایت آن به عنوان مربی است که می‌بایست با‌توجه به وضعیت موجود اقدام به اتخاذ تصمیماتی جهت ارتقاء بازیکنان، ابداع روش‌های مختلف تمرینی برای تیم، تمرین دادن بازیکنان خاص برای انجام اهداف خاص در زمین، و برگزاری جلسات تمرینی با ابزار و وسایل موجود نماید.

ChampionshipManager 03 300x232 - آپدیت جدید بازی Championship Manager 17 همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال جزیره

یکی از تغییرات جدید بازی Championship Manager 17، افزودن قابلیت کمک مربی است که شما می‌توانید بر اساس این قابلیت به انتخاب ترکیب مناسب با استفاده از دستورالعمل‌های تاکتیکی و مشاهده بازی در محیطی دو بُعدی و تمرکز صحیح بر روی نحوه عملکرد بازیکنان و تأثیر تصمیمات بر شیوه بازی آنها بپردازید.

اگر شما نیز به بازی‌های استراتژیک ورزشی علاقه‌‌مند هستید و فکر می‌کنید بازی Championship Manager 17 می‌تواند تجربه مفرحی را برایتان به همراه داشته باشد، نسخه مورد نظر خود را از یکی از لینک‌های زیر دانلود نموده و تجربه خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

دانلود بازی Championship Manager 17

ChampionshipManager 05 300x229 - آپدیت جدید بازی Championship Manager 17 همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال جزیره


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20542 TechnoYab QR Code For: آپدیت جدید بازی Championship Manager 17 همزمان با شروع لیگ برتر فوتبال جزیره

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *