Android 7 0 Nougat 620x330 - آپدیت گلکسی اس 7 اج به نسخه بتا اندروید 7 نوقا آغاز شد
اشتراک

آپدیت گلکسی اس ۷ اج به نسخه بتا اندروید ۷ نوقا آغاز شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ سال گذشته به جمع گروهی از کمپانی‌های سازنده گوشی‌ های هوشمند پیوست که تصمیم داشتند تا به کاربران اجازه دهند پیش از ارائه رسمی نسخه جدید اندروید، نسخه بتا آن را تست کنند. با این کار علاوه بر کسب رضایت مشتریان علاقه‌مند، شرکت سازنده می‌تواند از بازخورد (فیدبک) آنان استفاده کرده و مشکلات را به طور کامل در نسخه نهایی رفع کند. اکنون این فرصت برای کاربران آخرین پرچمدار سامسونگ نیز فراهم شده تا با دریافت آپدیت گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S7 edge) به اندروید ۷ نوقا(Nougat)، جزء اولین کاربران سامسونگ باشند که سری هفتم اندروید را امتحان می‌کنند. البته، سامسونگ این بار رویه کار را تغییر داده و دریافت نسخه بتا را به کمک اپلیکیشن گلکسی بتا پروگرم (Galaxy Beta Program) امکان پذیر کرده است.

آپدیت گلکسی اس ۷ اج به نسخه بتا نوقا آغاز شد

هم اکنون دستگاه‌هایی تازه نفس همچون ال جی وی ۲۰ (LG V20)، گوگل پیکسل (Google Pixel) و هواوی میت ۹ (Huawei Mate 9) از اندروید ۷ نوقا به عنوان هسته نرم افزاری خود استفاده می‌کنند، اما گسترش نسخه جدید اندروید محدود به دستگاه‌های جدید نشده و پرچمداران کنونی بازار نیز، بسته به همت کمپانی سازنده خود، می‌توانند آن را دریافت کنند.

کاربران گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج طبق رویه جدید سامسونگ، سال گذشته قادر بودند تا مدت‌ها قبل از ارائه رسمی اندروید ۶ مارشمالو، نسخه بتا آن را بر روی دستگاه‌های خود تست کنند و حالا سامسونگ با گرفتن نتیجه مثبت از این اقدام، می‌خواهد نسخه ۷ اندروید را بر روی نسخه ۷ گوشی سری اس خود، ابتدا در کشور انگلستان، امتحان کند. با توجه به شکست خوردن پروژه گلکسی نوت ۷ و عقب افتادن زمان ورود پرچمدار بعدی سامسونگ به بازار، طبیعی است که این شرکت تمامی وقت و هزینه خود را بر روی پرچمدارهای کنونی‌اش بگذارد که ارائه آپدیت گلکسی اس ۷ اج به اندروید نوقا یکی از این اقدامات است.

این بار کاربران محبورند تا برای دریافت آپدیت گلکسی اس ۷ اج ، اپلیکیشن Galaxy Beta Program را از فروشگاه گلکسی اپس (Galaxy Apps) دانلود کنند. البته، همه می‌توانند این اپلیکیشن را دانلود کرده و نصب کنند، اما این تصمیم که چه مدلی نسخه بتا آخرین ورژن اندروید را دریافت کند بر عهده سامسونگ خواهد بود. آن دسته از کاربران مشتاق برای دریافت آپدیت گلکسی اس ۷ اج که موفق به دریافت اپلیکیشن Galaxy Beta Program نشده‌اند، می‌توانند این اپلیکیشن را از طریق این لینک دریافت کرده و آن را به صورت دستی نصب کنند. فراموش نکنید که تا زمان ارائه رسمی، حداقل زمانی بین یک تا دو ماه باقی مانده است، پس اگر که تشنه چشیدن طعم نان بادامی (نوقا) هستید، فرصت تست کردن نسخه بتا را از دست ندهید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31081TechnoYab QR Code For: آپدیت گلکسی اس ۷ اج به نسخه بتا اندروید ۷ نوقا آغاز شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *