gadgetnews sony xperia 620x328 - آیا دو گوشی سونی اکسپریا جی 3112 و جی 3121 در MWC 2017 رونمایی می‌شوند؟
اشتراک

آیا دو گوشی سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ در MWC 2017 رونمایی می‌شوند؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

دیروز اطلاعات جدیدی از دو گوشی معرفی نشده سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ /جی ۳۱۲۱ در وبسایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا قرار گرفت که به نظر می‌رسد کنگره جهانی موبایل اسفند ماه می‌توانیم با این دو گوشی ملاقات کنیم. در حال حاضر اطلاعات دیگری از این دو دیوایس خانواده اکسپریا در دست نیست.

به نظر می‌رسد که گوشی های خانواده سونی اکسپریا ایکس چندان در جذب مخاطبین موفق نبوده‌اند؛ اما آنچه که مهم است این خواهد بود که شرکت ژاپنی سونی قصد دارد هنوز هم همراه هوادارانش باشد و در حال تدارک است تا طی ماه‌های آینده از محصولات جدیدی پرده برداری کند.

این‌گونه که گفته می‌شود سونی قصد دارد طی کنگره جهانی موبایل سال آینده میلادی که بین روزهای ۲۷ فوریه الی ۲ مارس (۹ الی ۱۲ اسفند) برگزار خواهد، از دیوایس های جدیدی رونمایی کند. بنابراین تنها چند ماه دیگر، می‌توانید با دیوایس های جدیدی از خانواده پر جمعیت سونی اکسپریا ملاقات کنید.

با این حال اخیرا اولین جزئیات مربوط به این گوشی های هوشمند جدید در وبسایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا دیده شده است. این دو گوشی با شماره مدل سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ مشاهده شده‌اند و متاسفانه هنوز نام اصلی آن‌ها را نمی‌دانیم. تنها چیزی که باعث می‌شود ما باور کنیم این دو گوشی طی کنگره جهانی موبایل (MWC 2017) رونمایی می‌شوند، شماره مدل آن‌ها خواهد بود که از الگوی شماره مدل گوشی های اخیر سونی تبعیت می‌کند.

Sony G31XX Xperia 2017 300x102 - آیا دو گوشی سونی اکسپریا جی 3112 و جی 3121 در MWC 2017 رونمایی می‌شوند؟

آیا سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ پرچمداران جدید سونی موبایل هستند؟

سال ۲۰۱۵ میلادی شماره مدل گوشی های سونی اکسپریا با حرف “E” و سال جاری نیز با حرف “F” آغاز می‌شود و دنباله رو این نام گذاری به نظر می‌رسد که سال آینده میلادی، همان‌طور که در خبر امروز خواندیم این حرف “G” خواهد بود. حتی اگر این قضیه برای طرفداران سونی خیلی جذاب نباشد، حداقل ما می‌دانیم پس از این با چه نامی باید در سطح اینترنت در خصوص گوشی های هوشمند سونی اکسپریا به جستجو بپردازیم. در حال حاضر سوالی که اینجا پیش میاید این است که آیا این دو گوشی پرچمداران جدید سونی خواهند بود یا خیر!


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30698TechnoYab QR Code For: آیا دو گوشی سونی اکسپریا جی ۳۱۱۲ و جی ۳۱۲۱ در MWC 2017 رونمایی می‌شوند؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *