LG V20 press images 5 - آیا موبایل V30 ال جی فاقد نمایشگر ثانویه خواهد بود؟
اشتراک

آیا موبایل V30 ال جی فاقد نمایشگر ثانویه خواهد بود؟

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: ال جی

همان طور که می دانید ال جی چندی پیش از موبایل محبوب و پر طرفدار V20 به عنوان جایگزین نسل اول آن یعنی V10 رونمایی کرد، و این تلفن همراه نیز مورد توجه خریداران قرار گرفت، به گونه ای که در مدتی کوتاه بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه از آن به فروش رسید.

با این حساب، به راحتی می توان حدس زد که کمپانی LG از هم اکنون عزم خود را برای ساخت عضو بعدی این خانواده جزم نموده، محصولی که به احتمال فراوان V30 نام خواهد داشت.

امروز ایوان بلس، افشاگر معروف دنیای فناوری، در توئیتی اعلام کرده که رندرهای اولیه V30 به دستش رسیده، خبری که به نوبه خودش جالب است، اما مهم تر اینکه ظاهراً در اسمارت فون مورد بحث خبری از نمایشگر ثانویه نخواهد بود.

البته با توجه به اینکه نمایشگر دوم در موبایل های سری V ال جی یکی از وجوه تمایز آنها به شمار می رود، حذف آن از سوی کمپانی کره ای اقدامی عجیب به نظر می رسد، ضمن اینکه فعلاً هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت افزاری و قابلیت های محصول مورد بحث در دست نیست.

گفتنیست LG به تازگی مدل دیگری از این خانواده را با نام V34 در خاک ژاپن عرضه کرده که نمونه ی کوچک تر از V20 با بدنه ی ضد آب محسوب می گردد. شایعات حاکی از آن هستند که به زودی نسخه اروپایی این محصول نیز تحت عنوان V20 S معرفی خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32381TechnoYab QR Code For: آیا موبایل V30 ال جی فاقد نمایشگر ثانویه خواهد بود؟

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *