Samsung Galaxy S8 April Fools fb w600 - آیا گلکسی نوت جدید در حال ساخت است؟
اشتراک

آیا گلکسی نوت جدید در حال ساخت است؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

پس از سری ششم کهکشانی های سری S، اوایل سال میلادی جاری شاهد عرضه گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج بودیم. حالا اما به سال ۲۰۱۷ و زمان معرفی سری هشتم نزدیک می شویم و تعجبی نیست که سامسونگ در حال ساخت دو مدل از S8 است.

آنچه تعجب را بر می انگیزد، عرضه هر دو تلفن با نمایشگرهایی است که در کناره های خود خمیدگی دارند و قرار نیست ورژنی عادی از S8 را شاهد باشیم.

از آنجایی که گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج با شماره های SM-G930 و SM-G935 ثبت شده اند، انتظار می رود که شماره مدل کهکشانی های جدید هم SM-G940 و SM-G945 باشد.

اما مسئله جای دیگری است. ایوان بلس که به خاطر لو دادن اطلاعاتی بسیار دقیق شهرت دارد، می گوید که دو تلفن جدید با شماره های SM-G950 و SM-G955 در حال ساخت هستند.

اما نکته جذاب گزارش وی به لو دادن شماره مدل SM-N950 باز می گردد. این شماره را صرفا می توان مختص یک گلکسی نوت جدید دانست چرا که نوت های پیشین بر همین اساس نامگذاری شده بودند.

تنها داده ای که ایوان بلس در اختیار دارد همین شماره است و هیچ اطلاعات دیگری از اینکه گلکسی نوت بعدی چه نام دارد و چه زمانی عرضه خواهد شد در دسترس نیست. باید دست کم تا زمان رونمایی از گلکسی اس ۸ منتظر ماند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31536 TechnoYab QR Code For: آیا گلکسی نوت جدید در حال ساخت است؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *