Samsung Galaxy Note 7 renders - آیا Galaxy Note 7 شما در معرض خطر است؟
اشتراک

آیا Galaxy Note 7 شما در معرض خطر است؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

با تایید شدن مشکل باتری Galaxy Note 7، که منجر به آتش گرفتن گوشی می‌شود، سامسونگ ضمن عذرخواهی کردن تصمیم به جمع‌آوری فبلت‌های جدید خود از بازار گرفت تا نقص به وجود آمده در آنها را مرتقع کند.
گلکسی نوت ۷ از باتری‌های ساخته شده در دو شرکت SDI و ATL استفاده می‌کند. SDI، که یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سامسونگ است، سهم ۷۰ درصدی در تولید باتری Galaxy Note 7 دارد در حالی که ATL تنها وظیفه ساخت ۳۰ درصد باتری‌های این فبلت جدید را بر عهده گرفته است.
آنطور که مشخص شده است اشکال به وجود آمده در گلکسی نوت ۷ به باتری‌های SDI برمی‌گردد به این خاطر سامسونگ تصمیم گرفته است استفاده از آنها را متوقف کند. این شرکت از خریداران گلکسی نوت ۷ در همه کشورها (حتی ایران) خواسته است تا گوشی خود را برای تعویض یا مرجوع کردن به نمایندگی‌های سامسونگ برگردانند.
اما برای اینکه بفهمید باتری گوشی شما ساخت کدام یک از این شرکت‌هاست و آیا در معرض خطر قرار دارد یا خیر می‌توانید به About Device از منوی Setting بروید و Model Number آن را چک کنید. اگر نوشته شده بود SM-N930T باتری گلکسی نوت ۷ شما ساخت ATL است و احتمالا خطر آتش گرفتن وجود ندارد؛ اما اگر نوشته شده بود SM-N930R4 یعنی باتری ساخت شرکت SDI است و بهتر است آن را برای تعویض به نمایندگی‌های شرکت سامسونگ تحویل دهید.

note 7 labels 300x251 - آیا Galaxy Note 7 شما در معرض خطر است؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23668 TechnoYab QR Code For: آیا Galaxy Note 7 شما در معرض خطر است؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *