Caviars various iPhone remakes - آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ نیز عرضه گردید !
اشتراک

آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ نیز عرضه گردید !

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

در حال حاضر کمتر کسی پیدا می‌شود که خبر انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده را نشنیده باشد. به دور از تبعات سیاسی این رخداد که طیف وسیعی از رهبران جهان را شوکه کرده است، شاید جالب باشد که بدانید یک شرکت سفارشی ساز گوشی های لوکس روسی، با پیش‌بینی نتایج انتخابات ریاست جمهوری امریکا، از پیش‌تر آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ را تولید کرده و هفته آینده و هم‌زمان با انتقال قدرت به ترامپ، این محصول را به بازار ایالات متحده عرضه خواهد کرد.

آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ که توسط شرکت Caviar سفارشی سازی شده و قرار است از هفته آینده با قیمت ۳۰۴۰ دلار به بازار عرضه گردد، بدون شک برای آن دسته از سرمایه داران ایالات متحده که پیش‌تر حمایت خود را از رئیس جمهور منتخب جدید اعلام کرده بودند مناسببه نظر می رسد.

این محصول که با نام ‘Trump iPhone’ شناخته می‌شود، با فولاد دمشقی تزئین شده و تصویری کوچک از ترامپ روی آن‌ها حکاکی شده است. شرکت Caviar در ماه آگوست گذشته نیز با ساخت ۶۳ عدد آیفون ۷ طلایی و تیتانیومی که عکس ولادیمر پوتین رئیس‌جمهور روسیه در قاب پشتی آن نقش بسته بود، تولد این خبره سیاست مدار روسی را به هواداران آن تبریک گفت.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31639 TechnoYab QR Code For: آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ نیز عرضه گردید !

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *