Apple iPhone 7 plus sl1 600x450 - آیفون 7 با کسب امتیاز 178393 در بنچمارک آنتوتو رقبایش را از میدان به در کرد
اشتراک

آیفون ۷ با کسب امتیاز ۱۷۸۳۹۳ در بنچمارک آنتوتو رقبایش را از میدان به در کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

بعد از معرفی موبایل های جدید معمولا رسم بر این است که کارکرد آنها در بنچمارک های مختلف سنجیده می شود تا مشخص شود که آیا به لحاظ عملکردی با ادعاهای شرکت سازنده همخوانی دارند یا خیر.

آیفون ۷ اپل نیز که به تازگی معرفی شده از این قاعده جدا نیست و مشخص گردیده که این موبایل امتیازی برابر با ۱۷۸۳۹۷ را در تست بنچمارک آنتوتو به خود اختصاص داده است.

همانطور که تایید خواهید کرد و بنچمارک های مختلف نیز ثابت کرده اند، چیپ های به خدمت گرفته شده در آیفون های سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در زمره بهترین ها بوده اند. حال معلوم گشته که چیپست A10 نیز حدودا ۳۳ درصد از نظر  توان بالاتر از مدل A9 قرار دارد که ماه گذشته در تست بنچمارک آنتوتو امتیاز ۱۳۳۷۸۱ را به خود اختصاص داد.

گفتنی است که این وبسایت به تازگی لیستی متشکل از موبایل هایی را منتشر کرده که بالاترین امتیاز را در تست های آن به خود اختصاص داده اند و از این میان ۹ مورد آنها اندرویدی بوده اند.

در راس این لیست موبایل وان پلاس ۳ قرار دارد که به لطف چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ و ۶ گیگابایت رم خود امتیازی برابر با ۱۴۰۳۸۸ را به خود اختصاص داد. بعد از این دستگاه موبایل Vivo Xplay 5 Elite با امتیاز ۱۳۸۷۰۶ و LeEco Max 2 با امتیاز ۱۳۸,۰۲۶ قرار دارد.

در میان اسمارت فون های محبوب بازار هم باید بگوییم که گلکسی اس ۷ اج با امتیاز ۱۳۴۵۹۹ در جایگاه هفتم و اچ تی سی ۱۰ با امتیاز ۱۳۳۲۱۷ جایگاه دهم جدول را به خود اختصاص داد.

The Apple iPhone 7 blows away the competition with a record breaking AnTuTu score 300x146 - آیفون 7 با کسب امتیاز 178393 در بنچمارک آنتوتو رقبایش را از میدان به در کردThe leading phone benchmarked in August was the OnePlus 3 300x149 - آیفون 7 با کسب امتیاز 178393 در بنچمارک آنتوتو رقبایش را از میدان به در کرد

 


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24497TechnoYab QR Code For: آیفون ۷ با کسب امتیاز ۱۷۸۳۹۳ در بنچمارک آنتوتو رقبایش را از میدان به در کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *