New report says future 5.5 inch iPhone will have curved OLED display - آیفون 7 طرح اصلی با قیمت ناچیز وارد بازار ایران شد
اشتراک

آیفون ۷ طرح اصلی با قیمت ناچیز وارد بازار ایران شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

پرچمداران شرکت اپل حالا شاهد موبایل‌های تقلبی و طرح اصلی خود با ظاهری با شباهت زیاد اما باطنی نه‌چندان قدرتمند و مبتنی بر اندروید هستند. آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس طرح اصلی چند روزی است که با قیمت بسیار پایینی در بازار‌‍‌‎های موبایل شهر تهران ظاهر شده‌اند. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

گوشی‌های هوشمند آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس طرح اصلی ظاهری فریبنده و نسبتا شبیه نسخه‌های اصلی آنها دارند، اما کیفیت ساخت این گوشی‌ها با نسخه اصلی بسیار متفاوت است. در باطن آیفون ۷ و ایفون ۷ پلاس طرح اصلی شاهد استفاده از پردازنده‌، دوربین ارزان قیمت و صفحه نمایشی با کیفیت نه چندان بالا هستید. این تلفن‌های هوشمند طرح اصلی، که حالا به دلیل ظاهر مشابه به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس طرفداران بسیاری هم پیدا کرده‌اند، درواقع آیفون‌هایی اندرویدی هستند و از سیستم عامل اندروید لالی پاپ استفاده می‌کنند. شایان ذکر است این گوشی‌های هوشمند ساخت کشور چین هستند و با رنگ‌بندی منطبق با آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس وارد بازار شده‌اند.

قیمت آیفون ۷ طرح اصلی بسته به کیفیت ساخت و مشخصات فنی در بازار تهران از ۲۳۰ هزار تومان تا ۳۸۰ هزار تومان است. همچنین قیمت آیفون ۷ پلاس از ۲۸۵ هزار تومان تا ۴۴۰ هزار تومان است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31148TechnoYab QR Code For: آیفون ۷ طرح اصلی با قیمت ناچیز وارد بازار ایران شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *