8f727c4e ca6b 42de a354 a3bc6c466c09 - آیفون 7 پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد
اشتراک

آیفون ۷ پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

وقتی به پایان ماه آگوست نزدیک می‌شویم، انتشار تصاویر، شایعات و خبرها پیرامون محصولات اپل به اوج خود می‌رسد. امروز یک تصویر جدید از آیفون ۷ پلاس منتشر شده که دوربین دوگانه‌ی این نسخه از آیفون را به خوبی نشان می‌دهد. تصویر مورد نظر به احتمال زیاد معتبر است اما باز هم احتمال تقلبی بودن این آیفون وجود دارد.

به هر حال، هر آنچه که در این تصویر مشخص است، با اخبار و شایعات قبلی هماهنگی دارد. رنگ رز گلد مخصوص اپل، دوربین دوگانه‌ و نوارهای آنتن در بالا و پایین این دستگاه به همراه باریکی آن، از مواردی هستند که با اخبار گذشته هماهنگی دارند. البته در پشت دستگاه تنها عبارت iPhone در‌ج شده و خبری از عبارت iPhone 7 یا iPhone 7 Plus نیست. این بدان معنا است که این تصویر از یک گوشی که در مراحل نهایی قرار ندارد گرفته شده یا تنها تصویر یک مدل است.

8f727c4e ca6b 42de a354 a3bc6c466c09 300x200 - آیفون 7 پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد

طبق خبرهایی که تا‌کنون منتشر شده، آیفون ۷ پلاس به ۳ گیگابایت حافظه‌ی رم و پردازنده‌ی سریع‌تر A10 مجهز خواهد بود. در مورد قابلیت‌های دوربین دوگانه خبری منتشر نشده اما آنچه که در دوربین‌های دوگانه‌ی گوشی‌های اندرویدی دیده‌ایم، قابلیت‌های کادربندی گسترده، ویرایش عمق تصاویر و نورپردازی قوی‌تر در عکس‌ها بوده است. یکی از شایعات دیگر در مورد محصولات جدید اپل، استفاده‌ی این شرکت از زوم اپتیکال در دوربین آیفون ۷ پلاس است. به هر حال کمتر از یک ماه تا معرفی رسمی گوشی‌های جدید اپل زمان باقی است و هنوز نمی‌توان با قاطعیت در مورد هیچ یک از شایعات منتشر شده اظهار نظر کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20855TechnoYab QR Code For: آیفون ۷ پلاس در رنگ رز گلد و دوربین دوگانه رویت شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *