Untitled 28 - احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه
اشتراک

احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

امروز تصویری از یک باتری ۳۳۴ میلی آمپری لیتیوم-یون در وب سایت چینی «Weibo» منتشر شده که به باتری «اپل واچ ۲» نسبت داده می شود.

اینطور که چینی ها خبر می دهند، باتری یاد شده برای مدل ۴۲ میلیمتری از اپل واچ توسعه یافته و این در حالیست که نسل کنونی این ساعت هوشمند از یک باتری ۲۴۶ میلی آمپری برخوردار است. با یک حساب و کتاب ساده، می توان دید که نسل آتی از گونه ۴۲ میلیمتری این گجت با یک باتری همراه خواهد شد که ۳۵.۷ درصد از نسل کنونی بزرگتر است.

در این میان تصویر باتری متعلق به نمونه ۳۸ میلیمتری فاش نشده و لازم به اشاره است که این مدل از ساعت اپل، از یک باتری ۲۰۵ میلی آمپری بهره می برد.

apple watch 2 battery weibo 300x104 - احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

اگرچه در مرحله کنونی امکان تایید صحت تصاویر وجود ندارد اما تحلیلگر موسسه «KGI Securities»، آقای «مینگ-چی کو» هم مدتی پیش اذعان کرده بود که اپل واچ ۲ با باتری حجیم تری در مقایسه با مدل کنونی راهی بازار خواهد شد.

باتری بزرگ تر طبیعتاً باعث افزایش عمر دستگاه با هر بار شارژ می شود. در حال حاضر عمر اپل واچ با توجه به استفاده های مختلف، ۱۸ ساعت است اما تصور می شود که مدل بعدی تا ۷۲ ساعت در حالت «Power Reserve» قابل استفاده باشد.

در حال حاضر انتظار می رود که اپل واچ ۲ پیش از پایان یافتن سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود؛ محصولی که تا کنون شایعات زیادی پیرامون آن بوده و در حال حاضر گفته می شود که قرار است پردازنده ای سریع تر توسط «TSMC» برایش ساخته شود. به طور کلی نیز انتظار می رود که گجت مورد بحث به سنسورهای GPS و فشار سنج مجهز شده، ویژگی مقاومت در برابر آب آن بهبود پیدا کند و از یک باتری بزرگتر نیز برخوردار گردد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22512TechnoYab QR Code For: احتمال افزایش عمر باتری اپل واچ ۲ در پی انتشار تصویری تازه

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *