ad318440c663ad9090b5a626448fedcc L - اخراج 200 مدیر اجرایی و رده بالای سامسونگ به دلیل مشکلات نوت 7
اشتراک

اخراج ۲۰۰ مدیر اجرایی و رده بالای سامسونگ به دلیل مشکلات نوت ۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سامسونگ بدون شک یکی از بزرگترین کمپانی های جهان است و بخش موبایل آن نیز از بهترین متخصصین و مهندسین این حوزه بهره می برد. اما مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ این شرکت اتفاق افتاد روزهای بسیار سختی را پیش روی کره ای ها قرار داده است. پس از فراخوان مجدد نوت ۷ و اعلام توقف تولید آن که منجر به خسارت سنگین مالی برای سامسونگ شد، برند گلکسی هم بخشی از اعتبار خود را در بین کاربران از دست داده است. در نتیجه این فرآیند کابوس وار بوده که مدیران ارشد سامسونگ تصمیم گرفته اند تمامی مقصرین در این حادثه را اخراج کنند.

به گزارش خبرگزاری های کره جنوبی، سامسونگ فرآیند سنجش عملکرد کارکنان خود را پیش از موعد مقرر آغاز کرده و به نظر می رسد تقریبا یک پنجم از مدیران اجرایی این شرکت به دلیل سهل انگاری در قضیه گلکسی نوت ۷ از این شرکت اخراج خواهند شد. البته این پایان ماجرا نیست. وب سایت Sam Mobile گزارش داده است که ممکن است بیش از ۲۰۰ مدیر رده بالای شرکت در تمامی بخش هایی که در نقص باتری این دستگاه دخیل بوده اند نیز از کار برکنار شوند. بخشی از این تغییرات گسترده به این دلیل صورت می گیرند که پس از اولین فراخوان گوشی های نوت ۷ و گذشتن چند هفته از تلاش سامسونگ برای رفع مشکل آنها، اعلام شده بود که این شرکت توانسته ایرادات موجود در سیستم باتری را برطرف کند؛ اما تنها چند روز زمان کافی بود تا گوشی های تعویض شده نیز به دست مشتریان برسند و باز هم داستان آتش گرفتن آنها تکرار شود.

اخراج کارمندان سامسونگ نشان می دهد در یک بازار آزاد و رقابتی، شهرت و اعتبار به هیچ عنوان پشتوانه های خوبی به حساب نمی آیند و یک کمپانی عظیم مانند سامسونگ هم با یک لغزش که ممکن است باعث بروز خطراتی برای کاربرانش شود می تواند به شدت مورد انتقاد قرار گیرد تا جایی که بخش زیادی از مدیران اجرایی و رده بالای خود را به دلیل کوتاهی در کار خود اخراج کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29865TechnoYab QR Code For: اخراج ۲۰۰ مدیر اجرایی و رده بالای سامسونگ به دلیل مشکلات نوت ۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *