b0486f23 dd94 4598 a8f6 5dd6b6539f2d - در ماه آگوست نسخه رسمی اندروید O برای گوشی‌های سری پیکسل ارائه میشود
اشتراک

در ماه آگوست نسخه رسمی اندروید O برای گوشی‌های سری پیکسل ارائه میشود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

شرکت گوگل در حال حاضر دو بیلد اولیه اندروید O را برای کاربران گوشی‌های سری پیکسل و نکسوس ارائه داده است. اما احتمالا نسخه‌ی نهایی این سیستم عامل تابستان امسال در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

گوگل معمولا نسخه‌های جدید سیستم عامل اندروید را در فصل پاییز در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ اما به گفته‌ی دیوید راداک از وب‌سایت اندروید‌پلیس، برخلاف روال گذشته، امسال نسخه‌ی نهایی اندروید OO در هفته‌ی اول یا دوم آگوست برای کاربران منتشر خواهد شد. این بروزرسانی در ابتدا به‌صورت OTA برای گوشی‌های سری پیکسل و پس از آن برای گوشی‌های سری نکسوس ارائه می‌شود.

هرچند راداک ادعا کرده است که اطلاعات خود را از منابع معتبری به دست آورده؛ اما تغییر زمان ارائه‌ی بروزرسانی‌ها امری رایج است. به همین دلیل نمی‌توان در مورد زمان دقیق ارائه‌ی این نسخه از اندروید به‌طور قطعی اظهار نظر کرد.

در صورت تحقق این ادعا و ارائه‌ی اندروید O در آگوست، این احتمال وجود خواهد داشت که شرکت گوگل یک یا دو ماه پس از عرضه‌ی این بروزرسانی، نسخه‌ی دوم گوشی‌های سری پیکسل را به‌طور رسمی معرفی کند. با این وجود نمی‌توان تاریخ اعلام‌شده توسط دیوید راداک را قطعی دانست و بهتر است منتظر کسب اطلاعات از منابع معتبرتری باشیم.

منبع PHONE ARENA


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 63057TechnoYab QR Code For: در ماه آگوست نسخه رسمی اندروید O برای گوشی‌های سری پیکسل ارائه میشود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *