up 255786e521b6498a3cb4b151f3e2856b - استرداد بلیت قطارهای مسافربری رجاء به صورت اینترنتی امکان پذیر شد
اشتراک

استرداد بلیت قطارهای مسافربری رجاء به صورت اینترنتی امکان پذیر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

مردادماه نفس های آخرش را می زند و چیزی تا آغاز شهریور باقی نمانده. در این ماه مسافرت های بین شهری به اوج خود می رسند و خانواده ها تمام تلاش شان را می کنند تا در واپسین ماه این فصل گرم از فرصت تعطیلی فرزندان خود و آب و هوای مطلوبش بیشترین بهره را ببرند و برای چند روز هم که شده به سفر بروند.

در همین راستا نیز تلاش شده تا شرایط و امکانات لازم برای خرید بلیت اتوبوس، قطار و هواپیما تسهیل گردد تا خانواده ها مشکلی از بابت تهیه آن نداشته باشند و حتی المقدور بلیت های خود را به صورت اینترنتی تهیه کنند.

حالا روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء خبر داده که به زودی امکان استرداد اینترنتی بلیت قطارهای این شرکت نیز فراهم می گردد و مبلغ استرداد به صورت اعتبار خرید در حساب کاربری اینترنتی فرد شارژ می گردد.

طبق گفته سعید رهنما مدیر بازاریابی و فروش این شرکت: استرداد و دریافت خسارت از مشتری در اکانت کاربری اینترنتی وی و براساس کدی صورت می گیرد که به شماره همراه مسافر ارسال خواهد شد. به این ترتیب، روشن است که مسافران باید در زمان خرید بلیت شماره تلفن همراه خود را به صورت دقیق ثبت کنند چراکه در این صورت قادر به پیگیری فرایند استرداد بلیت نخواهند بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21783TechnoYab QR Code For: استرداد بلیت قطارهای مسافربری رجاء به صورت اینترنتی امکان پذیر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *