two screens - استفاده از Android Auto در هر ماشینی امکان پذیر شد
اشتراک

استفاده از Android Auto در هر ماشینی امکان پذیر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اندروید

اگر عادت به استفاده از گوشی تلفن همراه هنگام رانندگی دارید اپلیکیشن اندروید اتو راه حل خوبی برای رانندگانی مثل شماست. در نسخه جدید این اپلیکشن امکانی فراهم شده است تا هر فردی بتواند، بدون نیاز به داشتن خودروهای جدید، از Android Auto استفاده کند.

اگر غبطه می‌خورید چرا ماشین قدیمی (یا حتی جدید) شما با Android Auto سازگار نیست و نمی‌توانید از این سرویس مفید گوگل هنگام رانندگی استفاده کنید باید خوشحال باشید چون در نسخه ۲ این اپلیکیشن امکان استفاده از آن برای هر کسی با هر ماشینی فراهم شده است.

گوگل Android Auto را دو سال پیش، با هدف اداغام بهتر خودرو و گوشی‌های هوشمند و ایجاد راهی ساده برای دسترسی به اطلاعاتی که رانندگان نیاز دارند، راه اندازی کرد. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ مدل ماشین از ۵۰ شرکت خودروسازی از Android Auto پشتیبانی می‌کنند اما میلیون‌ها ماشین قدیمی دیگر در جاده‌ها وجود دارند که با Android Auto سازگار نیستند.

two screens 300x169 - استفاده از Android Auto در هر ماشینی امکان پذیر شد

در نسخه ۲ اندروید اتو این برای هر فردی، که از گوشی اندروید ۵ به بالا استفاده می‌کند، این امکان فراهم شده است تا رابط کاربری مناسب برای رانندگی را روی گوشی اندرویدی خود داشته باشد و بتواند بدون حواس پرتی از مسیریابی کند، تماس بگیرد و به موسیقی گوش دهد.

بنابراین از این پس برای استفاده از Android Auto نیازی نیست ماشین شما با آن سازگار باشد یا حتی نمایشگر داشته باشد بلکه می‌توانید همه ویژگی‌های این اپلیکیشن را روی گوشی خود داشته باشید. گوگل همچنین قول داده است در نسخه‌های آتی دستورات Ok Google را نیز به این اپ اضافه کند.

نسخه جدید Android Auto هم اکنون در گوگل پلی قرار گرفته است و کاربران می‌تواند آن را روی گوشی‌های اندرویدی با نسخه ۵ به بعد نصب کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31380 TechnoYab QR Code For: استفاده از Android Auto در هر ماشینی امکان پذیر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *