apple fbi 514451372 - اسناد محصول مرموزی از اپل مجهز به بلوتوث و NFC به FCC تحویل داده شدند
اشتراک

اسناد محصول مرموزی از اپل مجهز به بلوتوث و NFC به FCC تحویل داده شدند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

به تازگی اسناد یک «دستگاه بی سیم» متعلق به اپل در پایگاه داده FCC ID رؤیت شده. بنا به درخواست این کمپانی تمامی اطلاعات از جمله تصاویر، راهنمای کاربری و نمودارهای این دستگاه به طور کامل محرمانه بوده و بنابراین نمی توان گفت این اسناد به چه ابزاری تعلق دارند.

طبق اطلاعات موجود، شماره مدل این دستگاه A1844 است که با سری هیچکدام از محصولات کنونی این کمپانی مطابقت ندارد. همچنین برچسب رگولاتوری نشان می دهد دو پیچ شش پر در قسمت پایین آن وجود دارند، ضمن اینکه لبه هایش نیز اندکی خمیده هستند. ولتاژ عملیاتی این ابزار نیز ۵.۵ تا ۱۳.۲ ولت عنوان شده.apple a1844 fcc filing 268x300 - اسناد محصول مرموزی از اپل مجهز به بلوتوث و NFC به FCC تحویل داده شدند

بررسی های کمپانی مستقل UL نیز نشان می دهد این ابزار وایرلس مجهز به ارتباط بلوتوث و NFC است، اما نامی از Wi-Fi برده نشده.

برخی از وب سایت ها می گویند تصویر فوق مربوط به Apple TV جدید است، اما طبق تصویر فوق به نظر نمی رسد ابعادی نزدیک به اپل تی وی را شاهد باشیم. همچنین متن رگولاتوری مستقیماً پشت بدنه دستگاه حک شده که اطلاعاتی همچون نحوه سیم کشی را نشان می دهد، موضوعی که تاکنون در محصولات اپل دیده نمی شود.

با این تفاسیر به نظر می رسد ابزار وایرلس مذکور فقط به منظور استفاده داخلی طراحی شده و محصول نهایی برای مشتریان عمومی نخواهد بود. هرچند بدون کسب اطلاعات بیشتر، هر حدسی در این زمینه ممکن است که در این بین می توان به AirPort Extreme یا اسپیکر هوشمند مجهز به Siri اشاره کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25453TechnoYab QR Code For: اسناد محصول مرموزی از اپل مجهز به بلوتوث و NFC به FCC تحویل داده شدند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *