801b03e4695e39cd3f93b2833c12e388 L - اطلاعاتی جدید از بازی رزیدنت ایول 7 (Resident Evil 7)
اشتراک

اطلاعاتی جدید از بازی رزیدنت ایول ۷ (Resident Evil 7)

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

بازی Resident Evil 7 قرار است در ۲۴  ژانویه (۵ بهمن) سال  ۲۰۱۷ برای کنسول های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و pc منتشر شود و از زمان معرفی آن اطلاعات زیادی از محتوای بازی در اختیار عموم قرار نگرفت تا آن را بیش از پیش مرموز نماید. اما در هفته پیشEntertainment Software Rating Board که بر اساس رده سنی و محتوا ، به بازی های ویدئویی و تلفن های هوشمند را امتیاز می دهد جزئیاتی از این بازی را منتشر کرد که توسعه دهندگان این بازی ترجیح میدادند مخفی بماند. با سخت افزار همراه باشید.

لیست شدن بازی در سایت ESRB تنها چند ساعت به طول انجامید و پس از آن حذف شد . بر اساس این اطلاعات شخصیت اصلی این بازی Ethan نام دارد  که در یک عمارت متروکه به دنبال پیدا کردن همسر گم شده خود است . همچنین این بازی بر اساس اول شخص می باشد که بازیکنان می توانند محیط اطراف خود را کشف کنند و از اسلحه های پیستول ،شات گان ، آتش افکن ، مواد منفجره و اره برای نابودی دشمنان استفاده کنند. ESRB توضیحاتی در مورد تیر اندازی واقع بینانه ،فریاد از درد و چکه های خون می دهد ، در طول این بازی نمونه هایی از اعمال شدید خوشنت نیز وجود دارد برای مثال شخصی با استفاده از اره برقی تکه تکه شده یا فردی که پایش با استفاده از بیل از زانو کنده شده است. استفاده از کلمات عامیانه زیاد که گیمر ها در واقعیت آن ها را شنیده اند نیز از ویژگی های Resident Evil 7 می باشد.

 حذف شدن لیست این بازی از سایت ESRB بسیار عجیب به نظر می رسد ، سایت ESRB در خصوص سوال سایت IGN در مورد حذف بازی توضیحاتی را ارائه کرد: لیست اولیه از مشخصات بازی درست بوده و مشکلی در آن وجود ندارد و این بخشی از فرایندی است که برای رتبه بندی بازی هایی که به تازگی معرفی شده اند انجام می دهیم . پس از انتشار رتبه بندی ، Capcom از ما خواست تا اطلاعات رتبه بندی را حذف نماییم . ما در تلاش هستیم تا با مزاکره با کاپکام تاریخ جدید قرار گیری این رتبه بندی بر روی سایت را تعیین کنیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22772TechnoYab QR Code For: اطلاعاتی جدید از بازی رزیدنت ایول ۷ (Resident Evil 7)

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *