A look inside Foxconns factories w700 - افزایش روابط اپل با فاکسکان در آینده نزدیک
اشتراک

افزایش روابط اپل با فاکسکان در آینده نزدیک

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل به شدت در پی افزایش حضور خود در جنوب شرقی آسیاست و به همین دلیل همکاری هایش را با شرکت فاکسکان افزایش داده است. این در حالیست که انتظار می رود اپل دو مرکز تحقیق و توسعه جدید در سال ۲۰۱۷ در آسیا بسازد.باتکنویابهمراه باشید.

تصور می شود که یکی از این مراکز در کشور اندونزی ساخته شود در حالی که خود اپل دو ماه پیش تایید کرد که یک مرکز تحقیق و توسعه در قلب استارتاپی چین، یعنی «شنژن» می سازد. این در حالیست که فاکسکان در اندونزی هم حضور دارد و با یکی از سازندگان محلی به نام Luna  و همچنین شرکت هوآوی در این کشور همکاری می کند.

500x 500x foxconn workers - افزایش روابط اپل با فاکسکان در آینده نزدیک

در این میان مرکز تحقیق و توسعه اپل در شنژن باعث می شود تا مهندسین اپل بتوانند رابطه ای بسیار نزدیک تر با سایر شرکت های همکار خود، از جمله فاکسکان و پگاترون داشته باشند و البته رابطه نزدیک و قوی تر با فاکسکان، باعث می شود تا اپل بتواند به شکلی سریع تر در بازارهای مد نظر خود حضور یابد.

همه این ها در حالیست که شاید اپل در آینده ای نه چندان دور ملزم به تولید بخشی از آیفون هایش در داخل خاک آمریکا شود. پیش از این نیز صحبت از حضور فاکسکان در داخل آمریکا به میان آمده بود؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن باعث ایجاد ۵۰ هزار شغل در ایالات متحده می شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37462TechnoYab QR Code For: افزایش روابط اپل با فاکسکان در آینده نزدیک

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *