Untitled11 - ال‌جی یا سامسونگ؟ سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 کدام شرکت است؟
اشتراک

ال‌جی یا سامسونگ؟ سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ کدام شرکت است؟

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: شیائومی, اخبار

در کنفرانس برگزار شده در روز ۲۴ اکتبر (دو روز پیش) شیائومی از دو گوشی خود رونمایی کرده و لرزه بر تن تمامی رقبا انداخت تا آن‌ها هرچه زودتر به فکر قرار دادن یک رقیب قدرتمند در مقابل این گوشی‌ها باشند و  بازار را به طور کامل در مقابل می میکس (Mi Mix) غول‌پیکر ۶.۴ اینچی فوق‌العاده زیبا و همچنین می نوت ۲ (Mi Note 2) از دست ندهند. نمای جلویی این دو محصول، قسمت‌های اصلی بودند که همگان را در این کنفرانس بیش از بقیه قسمت‌ها شیفته خود کردند. می میکس بدون هرگونه حاشیه در اطراف خود بوده و صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ نیز به طرز زیبایی چشم‌نوازی می‌کند.

صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ کپی شده گلکسی اس ۷ نیست!

بسیاری، مخصوصا مخالفین سرسخت گوشی‌های چینی، بر این باور بودند که کپی‌برداری شیائومی از گلکسی اس ۷ اج و همچنین گلکسی نوت ۷ رویه جالبی نبوده و این شرکت رفتار ناشایستی را از خود نشان داده است، اما حقیقت این است که این دسته از افراد کاملا در اشتباه بوده و مجبوریم تا آن‌ها را کاملا ناامید کنیم. در حقیقت، پنل OLED صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ به دو طرف کشیده شده و همچنین برخی از تکنیک‌های فنی و ظریف کاری برای استایل دادن در آن به کار رفته است، به طوری که این محصول به میزان بسیار کمی ظاهر گلکسی اس ۷ اج را تداعی می‌کند، اما واقعیت این است که صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ توسط ال‌جی ساخته شده و هیچ ارتباطی با گلکسی اس ۷ اج ندارد.

Move over Samsung the curved Mi Note 2 uses LG flexible display - ال‌جی یا سامسونگ؟ سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت 2 کدام شرکت است؟

خوشبختانه، صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ دست کمی از گوشی‌های اخیر تولید شده سامسونگ دارای صفحه نمایش خمیده نداشته و حتی در مقابل آخرین محصول هرچند ناموفق آن (نوت ۷)، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به نظر می‌رسد که با در نظر گرفتن کیفیت بالا و ظاهر مثال‌زدنی صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ ، انحصار سامسونگ در زمینه تولید انبوه صفحه نمایش‌های انعطاف‌پذیر از این پس با مشکل مواجه شود. شاید کاربرد اساسی و استفاده‌ اصلی این دسته از پنل‌های منعطف برای برخی از افراد هنوز سوال باقی مانده باشد، اما حداقل می‌توان به خاطر دادن ظاهری زیبا به قسمت جلویی گوشی‌های هوشمند و تغییر دادن ظاهر آن‌ها بعد از گذشت سالیان دراز از تولدشان، از تولید‌کنندگان آن‌ها متشکر بود.

در ادامه‌ی بررسی سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ بد نیست بدانید که به تازگی اعلام شده نسخه جهانی می نوت ۲ با پشتیبانی از نسل چهارم شبکه‌های بی‌سیم (۴G) در اکثریت اپراتورهای جهان، به زودی سفر خود به بازارهای جهانی را آغاز خواهد کرد. پس بدون نگرانی از سرویس‌دهنده‌ی خود، می‌توانید از حداکثر پهنای باندی که ارائه می‌شود، نهایت استفاده را برای گشت و گذار در اینترنت با می نوت ۲ ببرید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30390TechnoYab QR Code For: ال‌جی یا سامسونگ؟ سازنده صفحه نمایش خمیده شیائومی می نوت ۲ کدام شرکت است؟

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *