LG G6 Plus and LG G6 32 GB 1 - ال‌جی از گوشی +G6 با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم معرفی شد
اشتراک

ال‌جی از گوشی +G6 با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

در ابتدای ماه جاری میلادی، رسانه‎های کره‎ای به نقل از منابع مدعی شده بودند که شرکت ال‎جی در ۲۷ ژوئن (۶ تیر ماه) از دو گوشی LG G6 Plus و LG G6 Pro رونمایی خواهد کرد. با این وجود، شرکت مذکور تصمیم گرفته است تا نسخه جدید گوشی پرچم‎دار ۲۰۱۷ خود را زودتر از موعد انتظار، معرفی نماید.

LG G6 Plus and LG G6 32 GB - ال‌جی از گوشی +G6 با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم معرفی شد

با توجه به عدم وجود قابلیت متمایز در دو گوشی جدید شرکت ال‎جی در مقایسه با LG G6، هنوز مشخص نیست که چرا این سازنده از نسخه‎های جدید پرچم‎دار ۲۰۱۷ خود در کنگره جهانی موبایل (MWC) رونمایی نکرد و عرضه آن‎ها را تا پایان ماه خرداد به تعویق انداخته است.

شرکت ال‌جی، نسخه‏‌های متفاوتی را از گوشی پرچم‎دار LG G6 در بازارهای مختلف به فروش می‌رساند. در برخی از بازارها، پرچم‎دار جدید شرکت ال‎جی از قابلیت شارژ بی‌سیم برخوردار است و در برخی از بازارها، این مدل بدون پشتیبانی از قابلیت شارژ بی‎سیم ارائه شده بود.

نسخه عرضه شده از ال‌جی G6 در بازار کره‏ جنوبی از شارژ بی‎سیم پشتیبانی نمی‌کند؛ با این‎حال، پرچم‎دار ۲۰۱۷ شرکت ال‎جی با پشتیبانی از این قابلیت در ایالات متحده عرضه می‌شود. هم‌چنین در نسخه‎های عرضه شده در ایالات متحده، LG G6 از مبدل صوتی Quad DAC استفاده نمی‌‏کند؛ ویژگی که در مدل عرضه شده در بازار کره‎ جنوبی وجود دارد.

لازم به‏‌ذکر است که مدل‎های تازه معرفی شده LG G6 از نظر حافظه رم، چیپ‏ست یا اندازه نمایشگر با ال‌جی G6 تفاوتی ندارند. تنها رنگ‎بندی آن‎ها نسبت به پرچم‎دار ۲۰۱۷ شرکت ال‎جی، تا حدی متفاوت است و برخی از قابلیت‎های LG G6 که به صورت محدود ارائه شده، در نسخه Plus این گوشی وجود دارد.

مدل جدید گوشی پرچم‏دار ۲۰۱۷ شرکت ال‎جی که با نام LG G6 + معرفی شده است، با قابلیت شارژ سریع همراه خواهد بود و هم‎چنین، فضای ذخیره‎سازی آن به ۱۲۸ گیگابایت افزایش یافته است. این نسخه، بهترین مدل از LG G6 است که در بازار کره‎ جنوبی عرضه خواهد شد.

lg g6 new colors 1 1280x623 - ال‌جی از گوشی +G6 با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم معرفی شد

نسخه دیگر ال‌جی G6 که به تازگی معرفی شده است، از ۳۲ گیگابایت حافظه‎ داخلی استفاده می‎کند و با قیمت کم‏تری در کره جنوبی عرضه خواهد شد؛ این در حالی است که نسخه معرفی شده برای بازار کره جنوبی، از ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است. مدل مجهز به ۳۲ گیگابایت حافظه در شایعات پیشین، با نام LG G6 Pro معرفی شده بود.

ویژگی که +LG G6  و نسخه ۳۲ گیگابایتی LG G6 را از نسخه اصلی خود متمایز می‌کند، رنگ‌بندی جدید آن‎ها است. نسخه Plus پرچم‎دار ۲۰۱۷ شرکت ال‌جی در رنگ‎های Optical Astro Black، Optical Marine Blue و Optical Terra Gold عرضه خواهد شد؛ زمانی‌که نور از یک زاویه مشخص به بدنه می‌تابد، تغییری در رنگ ال‌جی G6 به وجود می‎آید. حال اینکه، این ویژگی در رنگ آبی و طلایی نسخه ۳۲ گیگابایتی ال‎جی جی ۶ وجود نخواهد داشت؛ هم‏چنین، این مدل همانند ال‌جی G6 با رنگ سفید وارد بازار می‏‌شود.

+LG G6  و نسخه ۳۲ گیگابایتی پرچم‏دار ۲۰۱۷ شرکت ال‎جی، تنها برای عرضه در بازار کره جنوبی معرفی شده است اما هنوز مشخص نیست که این دو مدل، در خارج از بازار کره نیز در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر. با این وجود، انتظار می‎رود که شرکت ال‎جی به‌‏زودی در رابطه با عرضه  LG G6 + در خارج از بازار ایالات متحده جزئیات بیشتری را ارائه دهد.

پیرامون قیمت مدل‎های جدید LG G6، گفته می‎شود که شرکت ال‎جی، نسخه Plus پرچم‎دار خود را با قیمت ۸۹۲ دلار به بازار عرضه خواهد کرد و مدل معرفی شده از این گوشی با ۳۲ گیگابایت حافظه، تنها ۷۱۰ دلار قیمت خواهد داشت. لازم به‏‌ذکر است LG G6 با قیمت پایه ۸۰۲ دلار در کره جنوبی عرضه می‎شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 64754 TechnoYab QR Code For: ال‌جی از گوشی +G6 با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *