42576ded adf1 473b a583 73a8d6e4491b - انتشار تصاویر جدید از پنل جلویی آیفون 7
اشتراک

انتشار تصاویر جدید از پنل جلویی آیفون ۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

پس از معرفیگلکسی نوت ۷ سامسونگ، گجت‌های بعدی که کاربران زیادی در دنیا منتظر معرفی آنها هستند، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس هستند. این دو گوشی را می‌توان آخرین بمب‌های خبری سال ۲۰۱۶ در حوزه‌ی گجت‌های هوشمند دانست. با نزدیک شدن به تاریخ معرفی رسمی محصولات اپل یعنی ماه سپتامبر، طبیعی است که انتشار تصاویر، خبرها و شایعات در مورد این گجت‌ها نیز به اوج خود برسد. به تازگی تصویری دیگر متعلق به پنل جلویی آیفون ۷، منتشر شده است.

با مقایسه‌ی تصویر منتشر شده‌ی جدید با تصاویر قبلی از پنل جلویی آیفون ۷، متوجه می‌شویم که اندازه‌ی فضای اسپیکر در این تصویر بزرگ‌تر شده و تعداد سنسورهای مجاورت آن نیز افزایش پیدا کرده است. به هر حال برخی منابع خبری ژاپنی نیز پیش از این اعلام کرده بودند که آیفون ۷ دارای اسپیکر بزرگ‌تر و دو سنسور مجاورت خواهد بود که این خبر با تصویر منتشر شده‌ی جدید هم‌خوانی دارد.

55cd1ee2 a083 4d42 b767 8aa28b58e30f 244x300 - انتشار تصاویر جدید از پنل جلویی آیفون 7

از دیگر مشخصاتی که در این خبر نیز تکرار شده، حذف جک ۳.۵ میلی‌متری در آیفون و جابجایی خطوط آنتن به بالا و پایین دستگاه است. علاوه بر آن، بار دیگر به بزرگ‌تر شدن لنز دوربین اصلی اشاره شده است. در مورد آیفون ۷ پلاس نیز به استفاده از دوربین دوگانه در آن اشاره شده و تنها مسئله‌ی مورد سوال در این گوشی آن است که آیا اپل در این نسخه‌ی ۵.۵ اینچی از اتصالات Smart Connector استفاده خواهد کرد یا خیر، چرا که در خبرهایی که پیش از این منتشر شده بود، به این نکته اشاره شده که اپل این قابلیت را از آیفون ۷ پلاس حذف خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 19399TechnoYab QR Code For: انتشار تصاویر جدید از پنل جلویی آیفون ۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *