17d229bd330a05b39c5f5c00ae4bb2a3 L - اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC
اشتراک

اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اچ تی سی

با اینکه چندین سال از آغاز رقابت بین کمپانی هایی مانند سامسونگ، ال جی، اپل و هواوی در تولید ساعت های هوشمند می گذرد و در حال حاضر چند نسل از این گجت ها در اختیار کاربران قرار گرفته اند، HTC به دلیل مشکلات متعدد خود حاضر به انجام این ریسک نشده بود. اما اخیرا شایعاتی درباره برنامه ریزی تایوانی ها برای عرضه یک ساعت هوشمند شنیده شده بود و حالا اولین تصاویر از این دستگاه نیز منتشر شده اند.

از مجموعه تصاویر منتشر شده از این دستگاه که توسط GSM Arena به دست آمده اند می توان چند نکته را به دست آورد. در حال حاضر ساعت هوشمند HTC با نام halfbeak شناخته می شود و احتمالا در آینده و پس از عرضه رسمی شاهد تغییر آن خواهیم بود. سیستم عامل android wear نیز دیگر مشخصه این دستگاه است. همچنین با توجه به تصویر بدنه پشتی استفاده از سنسور ضربان قلب و رابط مغناطیسی شارژ بی سیم هم تائید خواهند شد و بر اساس شایعات منتشر شده، این دستگاه از یک نمایشگر با وضوح ۳۶۰×۳۶۰ پیکسل استفاده می کند. همچنین آخرین نکته قابل ذکر درباره ساعت هوشمند HTC نیز به چشم آمدن لوگوی برند Under Armor روی بدنه این دستگاه است که نشان می دهد halfbeak احتمالا با تجهیزات ورزشی کمپانی آمریکایی یکپارچه سازی خواهد شد.

هنوز اطلاعات بیشتری از زمان عرضه، مشخصات سخت افزاری و قیمت این محصول در دسترس نیست اما می توان انتظار داشت در آینده جزئیات بیشتری از آن منتشر شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28131TechnoYab QR Code For: اولین تصاویر از ساعت هوشمند HTC

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *