A878 1b 620x320 - اپلیکیشن FIFA 17 Companion در دسترس کاربران قرار گرفت
اشتراک

اپلیکیشن FIFA 17 Companion در دسترس کاربران قرار گرفت

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

هر علاقه‌مندی به فوتبال می‌داند که این زمان از سال، وقت عرضه نسخه جدید بازی فیفا است. در کنار عرضه بازی فیفا ۱۷ (FIFA 17) برای گوشی های هوشمند، سازندگان برنامه‌های بیشتری برای طرفداران این بازی دارند. شکی نیست که هر اندازه هم انجام این بازی بر روی گوشی‌های هوشمند جذاب باشد، باز هم نمی‌تواند تجربه دنیای بزرگ کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی را به ارمغان آورد. به همین جهت سازندگان به فکر توسعه اپلیکیشن FIFA 17 Companion افتاده و تلاش کردند تا کاربران را بیش از پیش با FIFA 17 درگیر کنند.

اپلیکیشن FIFA 17 Companion به صورت رسمی برای اندروید، ویندوزفون و iOS عرضه شد

به واسطه اپلیکیشن FIFA 17 Companion که قرار است برای اندروید، ویندوزفون و iOS عرضه گردد، کاربران می‌توانند مدیریت کاملی بر روی تیم باشگاهی خود، ترکیب بازیکنان و انجام نقل و انتقالات فصل داشته باشند. برای استفاده از این نرم افزار، کاربران باید ابتدا بازی فیفا ۱۷ را بر روی رایانه شخصی یا یکی از کنسول‌های نسل هفتم یا هشتم ایکس باکس و پلی استیشن، نصب نمایند تا از طریق اینترنت، عملیات یکپارچه سازی انجام شود.

همینطور باید اشاره کنیم که اپلیکیشن FIFA 17 Companion از دستگاه‌های مجهز به ویندوزفون ۸.۱، اندروید ۴.۱ و iOS 8.2 یا جدیدتر، به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد. با اینکه این اپلیکیشن جدید قرار است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد، سازندگان از وجود پرداخت‌های دورن برنامه‌ای برای دریافت FIFA Coins (سکه‌های فیفا) خبر داده‌اند که می‌تواند تجربه مدیریت تیم باشگاهی مورد علاقه شما از راه دور را با امکانات بیشتری همراه کند.

اگر شما نیز یکی از دارندگان نسخه اصلی بازی FIFA 17 هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما اپلیکیشن FIFA 17 Companion را که البته به صورت رایگان عرضه می‌شود، دریافت کنید.

دانلود رایگان: اندروید | iOS | ویندوزفون (به زودی اضافه می‌شود)


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25626TechnoYab QR Code For: اپلیکیشن FIFA 17 Companion در دسترس کاربران قرار گرفت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *