b42f7d13 18a5 4661 8c28 a515dfee3150 - اپل دعوتنامه مراسم معرفی مک های جدید را برای 6 آبان ارسال کرد
اشتراک

اپل دعوتنامه مراسم معرفی مک های جدید را برای ۶ آبان ارسال کرد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل رسما تاریخ ۲۷ اکتبر یا ۶ آبان ماه را برای رونمایی از محصولات جدیدش تایید کرد. انتظار می‌رود کاپرتینویی‌ها طی این مراسم نسل جدید مک‌های خود را رونمایی کنند.

در هفته‌های اخیر شایعات متعددی در خصوص رونمایی از مک‌های جدید اپل در پاییز سال جاری به گوش رسیده بود که حالا با تایید رسمی این موضوع، باید پنجشنبه‌ی هفته‌ی آینده به انتظار محصولات جدیدی بنشینیم که اپل رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود در این مراسم مک‌های جدید اپل رونمایی شود. ریکد صبح امروز با انتشار خبری که آن را در تکنویاب خواندید، برگزاری مراسم در ۶ آبان ماه را وعده داده بود.

از جمله‌ محصولاتی که بسیاری از شایعات تغییرات عمده  در آن را وعده داده‌اند، مک بوک پرو‌های جدید است که بنابر شنیده‌ها با بهره‌گیری از نوار کنترلر لمسی OLED راهی بازار خواهند شد. این نوار OLED بسته به اپلیکیشن اجرا شده، کلید‌های لمسی متفاوتی را برای کاربر در بالای کیبورد نمایش خواهد داد. همچنین گزارش‌های دیگری از جایگزینی درگاه USB سنتی و Magsafe با درگاه USB نوع C خبر داده‌اند. از جمله‌ احتمالات دیگر برای این مراسم نیز می‌توانیم به رونمایی از مک بوک ایر جدید در کنار آی مک‌های بروز شده اشاره کنیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29347TechnoYab QR Code For: اپل دعوتنامه مراسم معرفی مک های جدید را برای ۶ آبان ارسال کرد

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *