header2 w600 - اپل واچ طی دو ماه اخیر، پرفروش ترین پوشیدنی آمریکا و اروپا بوده است
اشتراک

اپل واچ طی دو ماه اخیر، پرفروش ترین پوشیدنی آمریکا و اروپا بوده است

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اپل

تحقیق اخیر موسسه آماری Kantar Wordpanel نشان می دهد که گجت اپل واچ در بازه زمانی ماه مه تا جولای سال جاری میلادی، بازار ساعت های هوشمند را به تصرف خود در آورده است. اسمارت واچ اهالی کوپرتینو، توانسته ۳۳.۵ درصد از بازار ایالات متحده و نیز ۳۱.۸ درصد از مجموع بازار کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا و انگلیس را به تصرف خود در آورد که رقمی تحسین برانگیز به شمار می رود.

علاوه بر این، Kantar افزوده که ۴۷ درصد از پوشیدنی های فروخته شده در آمریکا، به حوزه ساعت های هوشمند تعلق دارند و دستبندهای سلامتی از محبوبیت کمتری برخوردار هستند. البته باید افزود که گرچه این مسئله، خبر خوشی برای صنعت نوپای ساعت های هوشمند به شمار می رود اما حقیقت امر آن است که بازار این گجت ها، هنوز بسیار کوچک باقی مانده.

به نظر می رسد که تنها ۴.۵ درصد از آمریکایی و ۳.۲ درصد از اروپایی ها، ساعتی هوشمند خریداری کرده اند. در همین حال، گجت های پوشیدنی به طور کل (یعنی با درنظرگیری بندهای سلامتی، پایشگرهای خواب و دیگر دیوایس های مشابه) تنها توسط ۱۵.۲ درصد از آمریکایی ها و ۸.۱ درصد از اروپایی ها تهیه شده اند.

در حالی که هیچ نشانه چشمگیری مبنی بر رشد بازار پوشیدنی ها به چشم نمی خورد، ۹.۳ درصد آمریکایی ها و ۱۱.۳ درصد از انگلیسی ها در نظرسنجی Kantar، نسبت به خرید یکی از این دستبندها یا ساعت های هوشمند طی ۱۲ ماه آتی ابراز علاقه کرده اند. اما آمار دیگری که از سوی IDC به دست آمده، نشان می دهد مخاطبان بیشتر از ساعت های هوشمند، نسبت به خرید دستبندهای سلامتی ترغیب گشته اند که شاید دلیل آن را بتوان ارزان تر بودن این دستبندها دانست.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25036TechnoYab QR Code For: اپل واچ طی دو ماه اخیر، پرفروش ترین پوشیدنی آمریکا و اروپا بوده است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *