Untitled 46 - اپل iOS 10.1 را منتشر کرد
اشتراک

اپل iOS 10.1 را منتشر کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

کاربرانی که از آیفون ۵ یا مدل های جدیدتر این تلفن هوشمند استفاده می کنند اکنون قادر به دریافت iOS 10.1 برای ابزارهای خود هستند. با این حال، شاید بیشتر کاربران آیفون با دریافت و نصب نسخه جدید سیستم عامل، تغییر چندانی احساس نکنند اما افرادی که در ماه اخیر دست به خرید آیفون ۷ پلاس زده اند، می توانند با استفاده از این آپدیت نرم افزاری ویژگی جذابی را به دوربین دوگانه آیفون خود اضافه کنند.

IMG 1558 300x207 - اپل iOS 10.1 را منتشر کرد

iOS 10.1 در واقع نخستین به روز رسانی بزرگ نسخه دهم از این سیستم عامل به شمار می رود و با نصب آن می توانید شاهد کاهش چشمگیر باگ های قبلی باشید.

نسخه یاد شده از سیستم عامل iOS ویژگی ثبت تصاویر پرتره را به آیفون ۷ پلاس می آورد و کاربران این تلفن هوشمند پس از یک ماه قادر به استفاده از ویژگی مورد اشاره شده اند. البته همانگونه که در تصویر فوق می بینید، باید خاطر نشان کرد که این قابلیت هنوز هم در مرحله بتا قرار دارد و باید دید کیفیت تصاویری پرتره به چه شکل خواهد بود.

این ویژگی صرفاً روی سوژه اصلی تصویر فوکوس می کند و حالتی بلور مانند (بوکه) را به سایر بخش های تصویر می بخشد. در چنین شرایطی، برای بیننده این حس به وجود می آید که تصویر در یک دوربین عکاسی پیشرفته ثبت شده است.

تات 300x125 - اپل iOS 10.1 را منتشر کرد

از سوی دیگر اپل با iOS 10.1، ناهماهنگی های ایجاد شده میان آیفون ۷ و ۷ پلاس و ساعت های هوشمند مجهز به Android Wear را حل کرده است و حالا کاربران اینگونه ساعت ها دوباره می توانند گجت های خود را با آیفون ۷ و ۷ پلاس هماهنگ کنند.

iOS 10 به نقل از اپل، بزرگترین آپدیت نرم افزاری این سیستم عامل بوده است که برای کاربران ویژگی های جدیدی مانند لاک اسکرین باز-طراحی شده، اپلیکیشن های مجهز به «سیری» و یک اپ پیام رسان کاملاً جدید را به ارمغان می آورد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30125TechnoYab QR Code For: اپل iOS 10.1 را منتشر کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *