HPElitex3 0 - اچ پی و مایکروسافت موبایل ویندوزی جدیدی را به MWC 2017 می آورند
اشتراک

اچ پی و مایکروسافت موبایل ویندوزی جدیدی را به MWC 2017 می آورند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

یکی از قدرتمندترین موبایل های ویندوزی که در سال جاری وارد بازار شد، Elite x3 ساخت اچ پی است که البته با تأخیر فراوان عرضه گشت، ضمن اینکه به خاطر قیمت بالا و عملکرد نه چندان رضایت بخش برخی از ویژگی ها، حتی وفادارترین طرفداران ویندوز نیز به سراغ آن نرفتند.

با این حال، به نظر می رسد که اچ پی دست از تلاش برنداشته و قصد دارد تلفن همراه دیگری را مجهز به سیستم عامل ویندوز روانه بازار سازد، اما این بار به جای تمرکز بر مشتریان سازمانی، بازار عمومی را هدف قرار داده. این دیوایس که با همکاری مایکروسافت توسعه می یابد، احتمالاً در ماه فوریه ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد.

در همین رابطه، منابع خبری می گویند کمپانی HP عملیات توسعه و فروش محصول را بر عهده دارد، و مایکروسافت نیز بخشی از بودجه مورد نیاز این پروژه را تأمین خواهد کرد.HPElitex3 300x169 - اچ پی و مایکروسافت موبایل ویندوزی جدیدی را به MWC 2017 می آورند

علاوه بر این، ردموندی ها می خواهند فناوری های به کار رفته در سری لومیا را در اسمارت فون جدید اچ پی به کار گیرند، که مواردی همچون Glance، نمایشگر ClearBlack، دوبار ضربه برای بازگشایی موبایل، عملکرد پیشرفته دوربین و غیره را شامل می شود.

اگرچه هنوز در مورد تاریخ عرضه این تلفن همراه ویندوزی از سوی اچ پی اطلاعی در دست نیست، اما مایکروسافت در نشستی داخلی طی هفته گذشته، اعلام کرده که این دیوایس مجهز به ویندوز ۱۰ در فوریه ۲۰۱۷ به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

با در نظر گرفتن اینکه Elite x3 نیز در بازه زمانی مشابهی در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، به نظر می رسد در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ شاهد معرفی این دیوایس باشیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 32211TechnoYab QR Code For: اچ پی و مایکروسافت موبایل ویندوزی جدیدی را به MWC 2017 می آورند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *