ایرپاد اپل Apple AirPods - ایرپادهای اپل محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شدند
اشتراک

ایرپادهای اپل محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شدند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط موسسه Experian and Creative Strategies انجام گرفته، ایرپاد اپل (Apple AirPods) با میزان رضایت ۹۸ درصدی، به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی از سوی کاربران شناخته شده است.

در این نظرسنجی، تعداد ۹۴۲ نفر شرکت کردند که همگی صاحب ایرپاد اپل بودند. ۸۲ درصد از این افراد پس از استفاده از هدفون های بیسیم اپل از محصول خود «بسیار راضی» بودند و ۱۶ درصد نیز عملکرد این گجت را «راضی‌کننده» دانستند که در مجموع، ۹۸ درصد از این کاربران رضایت خود را اعلام کردند.

۹۸ درصد کاربران از ایرپاد اپل راضی هستند

بدین ترتیب و با توجه به این آمار و ارقام، ایرپاد اپل بالاترین میزان رضایت را در بین کاربران داشته و بنا به ادعای موسسه برگزارکننده نظرسنجی، محبوب ترین محصول ساخته شده توسط اهالی کوپرتینو است. رضایت کاربران از آیفون اورجینال در سال ۲۰۰۷ به میزان ۹۲ درصد بود. آیپد در سال ۲۰۱۰ و اپل واچ در سال ۲۰۱۵ نیز به ترتیب ۹۲ و ۹۷ درصد رضایت کاربران را جلب کردند و از محبوب ترین محصولات این کمپانی بودند.

در این نظرسنجی سوالات جالبی از کاربران پرسیده شد که برخی از آنها در تصویر زیر مشخص شده‌اند.

نظرسنجی ایرپاد اپل Apple AirPods 620x373 - ایرپادهای اپل محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شدند

ایرپاد اپل با قیمت ۱۵۹ دلار به فروش می‌رسد. اگر شما نیز تاکنون تردید داشته‌اید که آیا هدفون بیسیم اپل انتظارات شما را برآورده خواهد کرد یا خیر، بهتر است تردید را کنار گذاشته و با توجه به رضایت بالای دارندگان این گجت اقدام به خرید این محصول کنید.

در حال حاضر ایرپاد اپل در ایران حدود یک میلیون تومان به فروش می‌رسد که با توجه به قیمت ۱۵۰ دلاری آن، به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد افت قیمت این گجت باشیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57609TechnoYab QR Code For: ایرپادهای اپل محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شدند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *