Airpods teardown 0 600x450 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند
اشتراک

ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

چند روزیست که ایرفون های وایرلس اپل موسوم به AirPods به دست خریداران رسیده اند، و طبیعتاً گروه iFixit نیز در بین آنها حضور داشته اند. این مجموعه روال همیشگی خود را پیش گرفته و هدفون ها را تکه تکه کرده، و به نظر می رسد باز کردن آنها به منزله پایان عمرشان خواهد بود.با تکنویابهمراه باشید.

Airpods teardown 1 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

به گفته iFixit قاب پلاستیکی براق این محصول پر از قطعات ریز است که همگی با چسب های قوی به یکدیگر متصل شده اند، و محفظه نگهداری و شارژر همراه محصول نیز وضعیت مشابهی دارد. البته باید اذعان داشت هیچ فردی در حالت عادی اقدام به باز کردن ایرپادها نخواهد کرد، مگر اینکه کنجکاوی را از حد گذرانده باشد.

Airpods teardown 2 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

از جمله مواردی که پیشتر نیز حدس زده می شد، قرار گیری آنتن در استوانه های آویزان از ایرپادهاست، که آنتن دهی بهتری را به همراه خواهد داشت. همچنین باتری کوچکی در انتهای این بخش جای گرفته است.

Airpods teardown 3 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

iFixit می گوید شاید تأخیر در ارائه این محصول به خاطر یکی از قطعات موجود در هدفون ایجاد شده، چون از نظر کیفیت لحیم کاری و اتصال با دیگر قطعات متفاوت است؛ البته این فرضیه هیچگاه به اثبات نخواهد رسید.

Airpods teardown 4 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

در مجموع با توجه به امتیاز تعمیرپذیری صفر ایرپادها، به خوبی می توان درک کرد که چرا هزینه خدمات خارج از گارانتی آن از سوی اپل با قیمت محصول اولیه برابری می کند.

به هر حال اگر توانستید یکی از این ایرپادها را بخرید، به هیچ وجه اقدام به باز کردن آن نکنید، چون کنجکاوی شما ۱۵۰ دلار هزینه روی دستتان می گذارد. در ادامه تصاویر بیشتری از اجزای تشکیل دهنده ایرپادها و محفظه شارژ آن را مشاهده کنید:

Airpods teardown 7 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستندAirpods teardown 8 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستندAirpods teardown 5 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستندAirpods teardown 6 - ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36266TechnoYab QR Code For: ایرپادهای اپل به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *