2c722ea7 026d 44af a4ce e5de30930ff3 - ایسوس از روتر بلو کِیو در کامپیوتکس 2017 رونمایی کرد
اشتراک

ایسوس از روتر بلو کِیو در کامپیوتکس ۲۰۱۷ رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ایسوس

شرکت ایسوس که تولیدکننده‌ی یکی از برترین روترهای عنکبوتی شکل جهان موسوم به RT AC5300U است، در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ تایوان از روتری با طراحی چشم نواز و مورد پسند رونمایی کرد که شباهت زیادی به پنکه‌ی بدون پره‌ی دایسون دارد.

47979030 bd63 450f aef1 c4d09b5d3771 - ایسوس از روتر بلو کِیو در کامپیوتکس 2017 رونمایی کرد

روتر بدون آنتن بلو کیو قابلیت‌های smooth Wi-Fi و smart protection را ارائه می‌دهد. اصطلاحات یادشده به معنی پشتیبانی از عملکرد دو بانده‌ی کلاس AC2600 است که قدرت خود را از جدیدترین تراشه‌ی وای‌فای شرکت اینتل می‌گیرد و به‌وسیله‌ی قابلیت‌های حفاظتی شرکت ترند میکرو از هر دستگاه هوشمند متصل به شبکه، شامل دستگاه‌های مربوط به اینترنت اشیاء محافظت می‌کند؛ اما به‌واقع تنها مورد جذاب و منحصربه‌فرد در مورد روتر یادشده، غرق شدن حفره‌ی مرکزی آن در نور آبی ملایم است.

در حالی که پشتیبانی از شبکه‌ی مش در بیشتر روترهای وای‌فای خانگی شروع شده، اما روتر جدید ایسوس فقط با استفاده از یک نرم‌افزار موبایل قابل کنترل است تا به عملکرد هوشمند خود اعتبار ببخشد. اما پشتیبانی از پروتکل IFTTT را می‌توان نقطه‌ی قوتی برای روتر بلو کیو در نظر گرفت. سیستم شبکه‌ی وای‌فای مش به محصولات شبکه‌ای گفته می‌شود که در آن‌ها می‌توانید چند سخت‌افزار شبکه را به یکدیگر متصل کنید و پوشش و سایر قابلیت‌های آن‌ها را گسترش بدهید.

96fa2ec5 1eff 4318 8c6d b0f679f25d07 - ایسوس از روتر بلو کِیو در کامپیوتکس 2017 رونمایی کرد

روتر بی‌سیم بلو کیو ایسوس همانند پنکه‌ی بدون پره‌ی جیمز دایسون، ساب‌ووفر Sub شرکت سوُنوس و ساختمان La Grande Arche de la Défense واقع در شهر پاریس، دارای یک حفره در مرکز ساختار هندسی خود است و به خاطر داشتن چنین حفره‌ای، دقیقا مشابه با موارد یادشده، بسیار خارق‌العاده و جذاب به نظر می‌رسد. به گزارش Engadgett، قیمت روتر یادشده حدود ۱۸۰ دلار خواهد بود؛ اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان در دسترس قرارگیری آن به میان نیامده است.

روتر بی‌سیم بلو کیو شرکت ایسوس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع THEVERGE


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 61830TechnoYab QR Code For: ایسوس از روتر بلو کِیو در کامپیوتکس ۲۰۱۷ رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *