1494669533 intelcorei9 story w600 - ماه آینده اینتل از پردازنده های قدرتمند Core i9 رونمایی می کند
اشتراک

ماه آینده اینتل از پردازنده های قدرتمند Core i9 رونمایی می کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

مدت هاست شایعاتی مبنی بر عرضه گونه قدرتمندتری از خانواده پردازنده های «Core» اینتل به گوش می رسد. این سری از محصولات که شامل مدل های i5، i3، و i7 می شوند، احتمالاً به زودی پذیرای عضو جدیدی به نام i9 در کنار خود خواهند بود.

اخیراً تصویری در اینترنت منتشر شده که شایعات قبلی را تقویت می کند و با توجه به آن، احتمالاً باید منتظر ساخت محصول جدیدی بر اساس معماری LGA-2066 توسط بزرگترین تولیدکننده پردازنده در جهان باشیم.

1494671415 w8mn59w w600 1 - ماه آینده اینتل از پردازنده های قدرتمند Core i9 رونمایی می کند

بر اساس شنیده ها، نسل بعدی پردازنده های قدرتمند و پرطرفدار اینتل با اسم رمز «Basin Falls»، در هر دو مدل Kaby Lake-X و Sky Lake-X تولید خواهند شد، که سری «کیبی لیک» شامل نسخه های ضعیف تر در طیف محصولات خواهد بود. اگر اطلاعات موجود در تصویر را بپذیریم، فهرست پردازنده های بعدی اینتل اینچنین است:

Untitled w600 3 - ماه آینده اینتل از پردازنده های قدرتمند Core i9 رونمایی می کند

با دیدن این لیست می توان حدس زد که احتمالاً قدرتمندترین عضو خانواده، مدل i9-7920X است که فرکانس پردازشی آن هنوز معلوم نبوده و دیرتر از همه معرفی خواهد شد.

هنوز اطلاعی از نحوه قیمت گذاری محصولات جدید اینتل در دست نیست اما از آنجایی که این پردازنده ها ماه آینده رسماً معرفی خواهند شد، می توانیم خیلی زود منتظر انتشار سایر جزئیات مربوطه باشیم.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 59461TechnoYab QR Code For: ماه آینده اینتل از پردازنده های قدرتمند Core i9 رونمایی می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *