AndroidPIT rom cyanogenmod 1311a 1 - بازگشت احتمالی تیم توسعه دهنده سیانوژن با سیستم عامل LineageOS
اشتراک

بازگشت احتمالی تیم توسعه دهنده سیانوژن با سیستم عامل LineageOS

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

سیستم عامل جدید تیم مذکور با نام «LineageOS» شناخته شده و کدهای منبع آن در سرویس میزبانی وب گیت هاب قابل مشاهده است. طبق اخبار رسمی منتشر شده، این تیم دوباره از نام «CyanogenMod» استفاده نخواهد کرد زیرا ممکن است برند مذکور به شرکت های دیگر فروخته شود.با تکنویابهمراه باشید.

پایان فعالیت کمپانی سیانوژن تنها به معنی توقف توسعه سیستم عامل «CyanogenMod» است زیرا این پلتفرم از نظر مالی وابسته به کمپانی مورد اشاره بوده اما کدهای منبع سیانوژن به صورت منبع باز در اختیار توسعه دهندگان خواهد بود.

نکته امیدوار کننده در اظهارنظر رسمی کمپانی، بازگشت تیم قدیمی توسعه دهندگان است که کاربران، سیستم عامل سیانوژن را با نام آنها می شناسند.

در بیانیه رسمی سیانوژن این گونه گفته شده است:

علائه بر اینکه زیرساخت های کمپانی دیگر به فعالیت ادامه نمی دهند ، ما نیز دیگر در جامعه «CyanogenMod» و تحت نام «CM» فعالیت نخواهیم داشت؛ این برند متعلق به «کاندیک» بوده و می تواند آن را به شرکت های دیگر بفروشد. اگر حتی ما یک بار دیگر دور هم جمع شده و از ابتدا شروع به ساخت زیربناهای لازم کنیم، استفاده از نام «CM» کاری عقلانی نبوده زیرا این برند هر لحظه ممکن است که به فروش برسد. ما بر پایه کدهای منبع «CM» و پروژه های تعلیق شده، کار توسعه سیستم عامل خود را شروع کرده و این عملیات بسیار فراتر از یک تغییر نام ساده است.

در پایان باید اشاره کرد که با وجود عدم توسعه و فعالیت سیانوژن، احتمالاً تیم تشکیل دهنده آن با معرفی LineageOS به حیات خود ادامه خواهد داد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37211TechnoYab QR Code For: بازگشت احتمالی تیم توسعه دهنده سیانوژن با سیستم عامل LineageOS

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *