e492f37cd8722f626fd99f707b9622eb L - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید
اشتراک

بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: فیلم

برای موفقیت در  هر کار و عرصه ای نیازمند شروع از یک نقطه است، بعضی ها با درس خواندن قدم در مسیر دلخواه خود میگذارند و بعضی ها هم با رها کردن تحصیل، با تمام وجود بدنبال آمال و آرزوی خود حرکت میکنند. لیستی که خواهید دید و قطعا از دیدن آن متعجب میشوید، تعدادی از معروف ترین بازیگران و اهالی سینماست که تحصیلات خود را رها کرده اند.

مارک والبرگ دیپلم خود را در سال ۲۰۱۴ و در سن ۴۲ سالگی اخذ کرد. در واقع او یکسال کلاسهای درسی را در همان سال گذراند و در تابستان ۲۰۱۴ دیپلم خود را دریافت کرد.

markwahlberg 300x225 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

جیم کری برای کمک به خانواده تحصیل را رها کرد. او در محله فقیر اونتاریو در کانادا زندگی میکرد و به همراه خواهر و برادرانش در کارخانه ای محلی کار میکرد. که بعد از مریضی مادر مجبور به ترکت تحصیل شد تا از او مراقبت کند.

jimcarreydroppedoutofschooltohelpsupporthisfamily 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

جان تراولتا برای شروع فعالیت بازیگری در نیویورک مدرسه را رها کرد. در دوران دبیرستان شبها به کلاس بازیگری میرفت و نهایتا مدرسه ” دوایت مورو ” در نیوجرسی را رها کرد و به نیویورک نقل مکان کرد تا با جدیت حرفه بازیگری را دنبال کند.

johntravoltaleftschoolforanactingcareerinnewyork 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

مارلون براندو، به خاطر رفتارش از آکادمی نظامی بیرون انداخته شد، اما پس از آن به کلاسهای بازیگری ” استلا آدلر ” رفت و این شد که همه دیدید.

not surprisingly tough guy marlon 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

نیکلاس کیج که برایدر زاده فرانسیس فورد کاپولا در سن ۱۶ سالگی دبیرستان بورلی هیلز را رها کرد و به دنبال بازیگری رفت و یکسال بعد اولین نقشش را در برنامه تلوزیونی ” بهترین زمانها ” بدست آورد.

nicolascagedroppedoutofhiscaliforniahighschool 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

تام کروز که در جوانی میخواست کشیش شود و حتی به مدرسه مذهبی کاتولیک هم رفت، اما شرکت در کلاسهای نیمه وقت بازیگری مسیر او را را تغییر داد و تحصیل را رها کرد و برای ادامه حرفه بازیگری راهی نیویورک شد.

tomcruiselefthighschooltopursueactinginnewyork 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

کارگردان برنده اسکار کوئنتین تارانتینو از دبیرستان فارغ التحصیل نشد و در سن ۱۶ سالگی دبیرستان ناربن در کالیفرنیا را رها کرد و در تئاتر ها و سینماها به عنوان کنترل چی مشغول به کار شد و کلاس های بازیگری را نیز طی کرد. البته او گفته که از درس تاریخ لذت میبردم چون برای من مثل فیلم بود.

acclaimed director quentin tarantino 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

باورتان نخواهد شد که کودکی رایان گاسلینگ در محله فقیر اونتاریو در کانادا گذشته باشد. اما این بازیگر خوش چهره هم مدرسه را در ۱۷ سالگی رها کرد و در سال ۱۹۸۹ بهمراه جاستین تیمبرلیک در برنامه تلوزیونی کلاب میکی ماوس بازی کرد.

ryangoslingdidntfinishhighschoolinontario 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

آل پاچینو این نابغه سینما در گرفتن نمرات درسی ضعیف بود و همین دلیلی شد تا دبیرستان را رها کند. تئاترهای زیرزمینی در دوران نوجوانی او را مجاب کرد که به دبیرستان هنرهای نمایشی برود، اما در آنجا نتوانست دروس را بخوبی طی کند و آنجا را رها کرد.

alpacinofailedmanyofhisclassesforcinghimtodropout 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

 از خانمها هم نیکول کیدمن به اجبار و به خاطر مریضی مادرش، موقتا  در سن ۱۷ سالگی دبیرستان را رها کرد و هم به مراقبت از مادر خود مشغول بود و هم به عنوان ماساژور کار میکرد، البته  او دوباره تحصیلاتش را در کالج هنری ” ویکتورین ” ادامه داد.

nicole kidman temporarily left school 300x150 - بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

اگر بخواهیم این لیست را ادامه بدهیم احتمالا چندین صفحه باید نوشت، اما این نکته را یادآور میشویم که همه این افرادی که راجع به آنها خواندید بعد از رها کردن تحصیل با جدیت و پشتکار در راهی که قدم گذاشته بودند به موفقیت رسیدند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21854TechnoYab QR Code For: بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *