angry birds 22 640x360 620x328 - بازی پرندگان خشمگین 2 با تغییراتی عمده آپدیت شد
اشتراک

بازی پرندگان خشمگین ۲ با تغییراتی عمده آپدیت شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

پس از مدت‌ها بازی پرندگان خشمگین ۲ (Angry Birds 2) میزبان به‌روزرسانی جدیدی بود که می‌توان این را حتی یک مینی نسخه جداگانه نیز در نظر گرفت. به لطف این به‌روزرسانی اینک ۲ فصل و به عبارتی دیگر ۴۰ مرحله جدید همراه با ۶ رئیس خوک تازه به بازی اضافه شده است که می‌تواند این بازی را جذاب‌تر از گذشته کند.

اگر به گذشته بازگردیم، بازی پرندگان خشمگین همواره در صدر چارت دانلود اپلیکیشن‌ها قرار داشت و ما نیز به همین خاطر آن را  تحسین می‌کردیم. این بازی برای مدت‌ها در رأس تمامی بازی‌های فروشگاه‌های اپلیکیشن قرار داشت و شرکت Rovio، سازنده این بازی به خوبی موفق شده بود مخاطبان زیادی را با رنج سنی متفاوت همراه با این بازی به دست آورد.

اگر چه این روزها دیگر خبری از درخشش بازی جذاب Angry Birds نیست و بیشتر مصرف کنندگان تمایل دارند تا بازی‌های دیگر عرضه شده را تجربه کنند، اینک دیگر این عنوان پرطرفدار جای خودش را به بازی‌هایی نظیر کلش آو کلنز، کلش رویال، کندی کراش، پوکمون گو و بازی‌هایی از این دست داده است.

به هر حال هنوز هم این عنوان طرفداران خاص به خود را دارد و همچنان میلیون‌ها نفر در سراسر جهان بازی پرندگان خشمگین را اجرا می‌کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید که هنوز هم این بازی را انجام می‌دهید، به احتمال زیاد از انتشار آپدیت جدید آن توسط راویو خوشحال می‌شوید. در این آپدیت دو فصل جدید و چیزی حدود ۴۰ مرحله به بازی افزوده شده است. در این به‌روزرسانی همچنین ۶ رئیس خوک که بازیکنان می‌توانند با آن‌ها به مبارزه بپردازند نیز به بازی اضافه شده است. دو فصل جدید بازی هامازونز (Hamazones) و کاپاکاباکون (Capacabacon) نام خواهند داشت.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24398TechnoYab QR Code For: بازی پرندگان خشمگین ۲ با تغییراتی عمده آپدیت شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *