Asphalt Extreme 1592x796 - بازی Asphalt Extreme برای رقابتی نفس‌گیر در صحرا معرفی شد
اشتراک

بازی Asphalt Extreme برای رقابتی نفس‌گیر در صحرا معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

بعد از عرضه ۸ نسخه از سری بازی‌های آسفالت، شرکت گیم‌لافت تصمیم گرفته تا یک نسخه از این سری با نام Asphalt Extreme، بر مبنای مسابقات صحرایی و آف‌-رود تولید کند.

اکثر کسانی که به بازی‌های موبایل و مخصوصا سبک مسابقه‌ای و ماشین‌سواری علاقه دارند نام سری بازی‌های آسفالت را شنیده‌اند. این سری بازی‌ها را شرکت Gameloft تولید می‌کند که از قدیمی‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی موبایل است. حالا این شرکت بازی‌سازی فرانسوی یک شمارشگر معکوس برای عنوان بعدی این سری به راه انداخته است که با تمام نسخه‌های پیشین این سری متفاوت است.

بعد از عرضه ۸ نسخه از سری بازی‌های آسفالت در شهرهای مختلف جهان، حالا این شرکت تصمیم گرفته تا یک نسخه فرعی از این سری تولید کند. این نسخه با نام Asphalt Extreme، بر مبنای مسابقات صحرایی و آف‌-رود ساخته می‌شود. بازیکن‌ها در این بازی به تایلند، مصر و صحرای گبی مسافرت خواهند کرد. شرکت گیم‌لافت برای ساخت این بازی حق امتیاز استفاده از ۳۵ مدل مختلف ماشین‌های SUV، باگی و ماشین‌های مخصوص رالی صحرایی را خریداری کرده است تا بازیکن‌ها سوار بر آن‌ها شده و مسابقه بدهند.

تیزری که شرکت گیم‌لافت برای معرفی این بازی منتشر کرده است را می‌توانید در این لینک ببینید. همانطور که از این تیزر پیداست، باز هم می‌توانیم انتظار یک بازی مسابقه‌ای و هیجان انگیز را داشته باشیم. این بازی به‌زودی برای سیستم‌عامل‌های آی‌اواس، اندروید و ویندوز منتشر خواهد شد. برای پیش ثبت نام و اطلاع از زمان عرضه بازی می‌توانید ازسایت مربوط به بازی Asphalt Extreme دیدن کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29389 TechnoYab QR Code For: بازی Asphalt Extreme برای رقابتی نفس‌گیر در صحرا معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *