cookery android app on chromebook - بالاخره پشتیبانی از اپلیکیشن های اندرویدی به نسخه پایدار سیستم عامل کروم افزوده شد
اشتراک

بالاخره پشتیبانی از اپلیکیشن های اندرویدی به نسخه پایدار سیستم عامل کروم افزوده شد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: ایسوس, گوگل

برای اولین بار حدود پنج ماه پیش بود که در کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۶ گوگل اعلام شد، کاربران سیستم عامل کروم می توانند اپلیکیشن های اندرویدی را روی کروم بوک های خود نصب نمایند.

امکان بهره گیری از ذخیره عظیم اپلیکیشن های اندرویدی و سرویس های گوگل پلی مدتی بود که به صورت آزمایشی در نسخه بتای سیستم عامل کروم اضافه شده بود، اما از این پس و البته به تدریج تمام کروم بوک های پشتیبانی شده از این ویژگی برخوردار خواهند شد.

لازم به ذکر است که این قابلیت به تدریج برای کروم بوک های مختلف در حال عرضه است. طبق اعلام گوگل، Chromebook R11 ایسر و Chromebook Flip ایسوس اولین محصولاتی هستند که این آپدیت را دریافت می نمایند.

جالب اینجاست که هنوز مشخص نیست Google Pixel سال ۲۰۱۵ کی از قابلیت اجرای اپلیکیشن های اندرویدی بهره مند می شود.

آپدیت ۵۳.۰.۲۷۸۵.۱۲۹ سیستم عامل کروم علاوه بر افزوده شدن این امکان مورد انتظار، شامل اصلاح تعداد قابل توجهی از  باگ ها و نقص های امنیتی قبلی است.

هنوز مشخص نیست که دیگر کروم بوک های پشتیبانی کننده چه زمانی به نسخه جدید آپدیت می شوند، اما به احتمال فراوان این اتفاق تا پیش از برگزاری رویداد ۴ اکتبر (۱۳ مهر) به وقوع خواهد پیوست.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25221TechnoYab QR Code For: بالاخره پشتیبانی از اپلیکیشن های اندرویدی به نسخه پایدار سیستم عامل کروم افزوده شد

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *