c469bafeb90b97ef9b267e00b4aff073 L - باکس آفیس: ادامه اکران ناموفق مکانیک با سقوط به رده دهم
اشتراک

باکس آفیس: ادامه اکران ناموفق مکانیک با سقوط به رده دهم

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

هفته گذشته فیلم ژانر ترسناک Don’t Breath توانست در کمال شگفتی و با وجود اکران همزمان جدیدترین فیلم جیسون استاتهام به نام مکانیک به صدر جدول فروش آخر هفته باکس آفیس برسد. این هفته هم این روند موفقیت آمیز ادامه داشت و فروش ۱۹ میلیون دلاری Don’t Breath آنها را بار دیگر در رتبه اول پرفروش های گیشه قرار داد. با این حال و با وجود اینکه تصویر میشد مکانیک بتواند روند موفقیت آمیزی را از هفته دوم آغاز کند، فروش ناموفق این فیلم ادامه داشت تا استاتهام با مکانیک به رتبه دهم جدل سقوط کند.

مکانیک که هفته قبل جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده در هفته دوم اکران و در جدول فروش آخر هفته تنها ۵.۶ میلیون دلار دیگر به مجموع درآمدهای خود اضافه کرد تا خروج آنها از جدول ده فیلم برتر به زودی کلید بخورد. رده دوم باکس آفیس بار دیگر در اختیار Suicide Squad قرار گرفت. این فیلم در ادامه روند موفقیت آمیز فروش خود ۱۲.۶ دلار در گیشه به دست آورد تا مجموع رقم درآمدهای خود را به ۳۰۰ میلیون دلار برساند و به علاوه دومین فیلم باکس آفیس شود. انیمیشن مهمانی سوسیسی نیز که با وجود کم هزینه بودن فروش مناسبی داشت این هفته هم با ۶.۴۵ میلیون دلار دیگر به مجموع ۸۹.۶ میلیون دلار رسید و در رده پنجم باکس آفیس آخر هفته گذشته قرار گرفت.

تنها فیلم تازه اکرانی که در هفته گذشته به لیست ده عنوان پرفروش گیشه رسید The Light Between Oceans بود. فیلمی درام و عاشقانه به کارگردانی درک شیانفرانس و نقش آفرینی مایکل فسبندر که با بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده و در حال حاضر فروش ۶.۱۷ میلیون دلاری را در آخر هفته گذشته تجربه کرده است. داستان این فیلم درباره یک نگهبان فانوس دریایی است که در جنگ جهانی اول حضور داشته و حالا چند سال پس از پایان آن به همراه همسرش در غرب استرالیا زندگی می کنند و روزی متوجه حضور دختر بچه های در ساحل می شوند که ظاهرا غرق شده و آب او را به این مکان منتقل کرده است. آنها دختر بچه را به فرزندی قبول می کنند اما چند سال در سفری به مرکز استرالیا متوجه زنی می شوند که قصد نزدیک شدن به آنها و بر هم زدن زندگیشان را دارد.

با این حال به نظر می رسد باید انیمیشن Kubo and the Two Strings را به عنوان ستاره هفته های اخیر باکس آفیس معرفی کرد. این انیمیشن توسط کمپانی لایکا منتشر شده توسط تراویس نایت کارگردانی شده و بازیگران مشهوری همچون چارلیز ترون و رالف فینس (بازیگر فیلم های The Grand Budapest Hotel، Skyfall و هری پاتر) به جای شخصیت های اصلی آن صحبت می کنند. داستان این فیلم در ژاپن باستان اتفاق می افتد و درباره پسر نوجوانی است که به همراه مادر بیمارش در یک غار زندگی می کند. روزی متوجه مراسمی می شود که در آن مردم با از دست رفتگان خود سخن می گویند. او به این مراسم می رود تا با پدرش صحبت کند اما پدر جواب او را نمی دهد و او با نا امیدی نزد مادرش بر می گردد و داستان اصلی از اینجا آغاز می شود. Kubo and the Two Strings با هزینه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده و در حال حاضر فروش جهانی آن در حدود ۴۲ میلیون دلار بوده است.

جدول کامل باکس آفیس آخر هفته گذشته به صورت زیر است:

رتبهعنوانفروش آخر هفته (میلیون دلار)فروش کل (میلیون دلار)هفته های اکران
۱Don’t Breathe۱۹.۷۰۵۵.۱۳۲
۲Suicide Squad۱۲.۶۸۳۰۰.۱۰۵
۳Kubo and the Two Strings۸.۷۶۳۶.۶۲۳
۴Pete’s Dragon (2016)۸.۴۹۶۶.۲۵۴
۵Sausage Party۶.۴۵۸۹.۶۰۴
۶The Light Between Oceans۶.۱۷۶.۱۷۱
۷War Dogs۶.۱۰۳۶.۶۱۳
۸Hell or High Water۵.۸۶۱۶.۰۱۴
۹Bad Moms۵.۸۰۱۰۳.۵۸۶
۱۰Mechanic: Resurrection۵.۶۸۱۵.۸۲

۲


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24220TechnoYab QR Code For: باکس آفیس: ادامه اکران ناموفق مکانیک با سقوط به رده دهم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *