d6353434e97380651d012e66d26f197c L - باکس آفیس: تام هنکس و سالی، همچنان پرفروش
اشتراک

باکس آفیس: تام هنکس و سالی، همچنان پرفروش

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

تام هنکس ۶۰ ساله، یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود و جزو معدود افرادی است که بسیاری از نقش های آنان در خاطره ها باقی مانده. بازی های درخشان او در فارست گامپ، نجات سرباز رایان، مسیر سبز، دور افتاده و مجموعه فیلم های راز داوینچی تنها بخشی از کارنامه هنری درخشان تام هنکس را تشکیل می دهند. در نتیجه عجیب نیست که جدیدترین فیلمی که با بازی او روی پرده های سینما اکران شده هم بتواند پس از گذشت دو هفته از اکران، صدر جدول پرفروش ترین عناوین را به خود اختصاص دهد.

سالی (Sully) درامی بیوگرافیک و بر گرفته از ماجرایی واقعی جدیدترین اثر کلینت ایست وود بازیگر و کارگردان نامی هالیوود است. ایستوود قبلا در فیلم های خود از جمله عزیز میلیون دلاری و گرن تورینو نشان داده رگ خواب تماشاچیان آمریکایی را به خوبی می شناسد و همین شناخت باعث موفقیت سالی در هفته های آغازین فروش آن شده است. سالی داستان یک کاپیتان هواپیما به نام چلسی اسلنبرگر است که در سال ۲۰۰۹ و در مسیر پرواز از فرودگاه LaGuardia به شارلوت و تنها ۳ دقیقه پس از آغاز سفر دچار سانحه ای هوایی می شود. موتور هواپیمای ایرباس A320 او از کار افتاده و در حالی که هیچ باند فرودی در نزدیکی او وجود ندارد می بایست جان سرنشینان خود را نجات دهد. این فیلم با هزینه ۶۰ میلیون دلار ساخته شده و فروش بین المللی آن پس از دو هفته از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرده است.

اما رتبه های دوم، سوم و چهارم جدول باکس آفیس در اختیار فیلم های تازه اکران Blair Witch، Bridget Jone’s Baby و Snowden است. فیلم اسنودن برگرفته از نام ادوارد اسنودن، متخصص رایانه آمریکایی است و داستان فیلم نیز درباره او و افشای اطلاعات فوق محرمانه ای می گذرد که نشان داد سازمان امنیت ملی ایالات متحده تا چه حد بر ارتباطات بین المللی جهان نظارت داشته و قادر به انجام چه سطحی از عملیات سایبری است. اولیور استون، کارگردان سرشناس هالیوود و خالق آثاری چون پلاتون، وال استریت، JFK، قاتلین بالفطره، الکساندر، W و سازمان تجارت جهانی کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و بازیگرانی نظیر جوزف گوردون لویت، ملیسا لئو و نیکولاس کیج در آن نقش آفرینی می کنند. اسنودن در اولین هفته اکران خود موفق به کسب فروش ۸ میلیون دلاری و قرار گرفتن در رده چهارم جدول باکس آفیس شد.

این هفته Suicide Squad نیز با فروش ۴.۷ میلیون دلاری در جایگاه هفتم قرار گرفت و مجموع درآمدهای خود را به ۳۱۳ میلیون دلار رساند. در ادامه جدول کامل باکس آفیس آخر هفته گذشته را مشاهده خواهید کرد:

رتبهعنوانفروش آخر هفته (میلیون دلار)فروش کل (میلیون دلار)هفته های اکران
۱Sully۲۱.۶۵۷۰.۱۹۲
۲Blair Witch۹.۵۷۹.۵۷۱
۳Bridget Jones’s Baby۸.۵۷۸.۵۷۱
۴Snowden۸.۰۰۸.۰۰۱
۵Don’t Breathe۵.۶۴۷۵.۳۶۴
۶When the Bough Breaks۵.۴۸۲۲.۶۵۲
۷Suicide Squad۴.۷۰۳۱۳.۷۷۷
۸The Wild Life۲.۷۷۶.۷۸۲
۹            Kubo and the Two Strings۲.۵۴۴۴.۲۷۵
۱۰Pete’s Dragon۲.۱۵۷۲.۹۱

۶


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25189TechnoYab QR Code For: باکس آفیس: تام هنکس و سالی، همچنان پرفروش

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *