zwxlmemle4syyukk0iqe 620x328 - باگ جدید آیفون تلفن شما را وادار به تماس اضطراری می‌کند!
اشتراک

باگ جدید آیفون تلفن شما را وادار به تماس اضطراری می‌کند!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل, Featured

ماه گذشته، ما از چندین نوجوان گزارشی از یک باگ جدید آیفون دریافت کردیم که همراه با کلیک بر روی یک لینک در حساب توییترشان، گوشی آیفونشان را مجبور به تماس اضطراری با اداره پلیس کرد. اینک ما قصد داریم بفهمیم که واقعا این باگ جدید گوشی آیفون چگونه است.

همانطور که گفته شد این باگ در واقع پس از آن که کاربران توسط آیفون خود بر روی یک لینک کلیک می‌کنند بدون توقف به اداره پلیس تماس می‌گیرد و سپس با رفرش کردن صفحه و یا یک اپلیکیشن دیگر، رابط کاربری گوشی به حالت فریز درمی‌آید. همین قضیه موجب می‌شود که لغو تماس برای کاربران بسیار سخت شود. فکر می‌کنم که حالا دیگر خیلی خوب می‌توانید بدی این باگ آیفون را درک کنید.

اگر یکی از این لینک‌های مشکل ساز به طور گسترده‌ای در سطح توییتر پخش شده باشد، تعداد تماس‌های ناخواسته هر کاربر گرفتار با این باگ جدید آیفون با مرکز اداره پلیس می‌تواند باعث مشکلات بسیاری شود! چنین اتفاقی دقیقا در آریزونا افتاد و یک نوجوان به خاطر برقراری بیش از ۱۰۰ تماس پشت سر هم با شماره پلیس ۹۱۱ تنها در عرض چند دقیقه، دستگیر شد. این اتفاق باعث شد تا رئیس پلیس این ایالت فورا بیانه‌ای را صادر کرده و مشکل را گزارش دهد. مقامات کالیفرنیا و تگزاس نیز تحت تاثیر این امر قرار گرفته و بیانیه‌هایی را ارسال کردند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31649TechnoYab QR Code For: باگ جدید آیفون تلفن شما را وادار به تماس اضطراری می‌کند!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *