AH 2015 MOTOROLA LOGO 2311 1600x1067 - با افشای نقشه راه موتورولا برای سال 2017، باید منتظر بازگشت Moto X بود
اشتراک

با افشای نقشه راه موتورولا برای سال ۲۰۱۷، باید منتظر بازگشت Moto X بود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

به تازگی نقشه راه موتورولا برای سری موبایل های Moto افشا شده است که برخی از مدل های موبایل های هوشمند کمپانی مورد اشاره در سال ۲۰۱۷ را افشا می کند. پیش از این در خبرها گفته شده بود که تمام موبایل های بعدی لنوو، از نام Moto بهره خواهند بود اما این مسئله توسط چینی ها و طی بیانیه ای رسمی به تایید نرسیده است.

بنابر نقشه راه مورد بحث، تنها موبایل های Moto Z و Moto G در سال ۲۰۱۷ به صورت تمام و کمال توسط موتورولا طراحی و مهندسی می شوند و لنوو نقشی در طراحی، مهندسی و تولید سایر موبایل های سال آتی میلادی خواهد داشت. از جمله موبایل های سال آتی موتورولا می توان به Moto X  و Moto M اشاره نمود. ضمناً اگرچه موبایل های Moto C و Moto E توسط لنوو تولید می شوند، اما به نظر می رسد که تولیدکننده ای شخص ثالث نیز در توسعه آنها نقش خواهد داشت.

نقشه راه موتورولا برای سال ۲۰۱۷ میلادی به شرح زیر است:

  • Moto Z – موتورولا
  • Moto X – لنوو
  • Moto M – لنوو
  • Moto G – موتورولا / لنوو
  • Moto E – لنوو / تولیدکننده ای دیگر
  • Moto C – لنوو – تولیدکننده ای دیگر

لنوو برای این که روند تشخیص دخالت یا عدم دخالت خود در تولید موبایلی هوشمند را برای کاربران مشخص سازد، با وجود استفاده از لوگوی شناخته شده موتورولا، نام خود را نیز در کنار جعبه درج می کند. نمونه این مسئله روی جعبه موبایل تازه معرفی شده Moto M دیده می شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31589TechnoYab QR Code For: با افشای نقشه راه موتورولا برای سال ۲۰۱۷، باید منتظر بازگشت Moto X بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *