2 159 1 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشید
اشتراک

با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

در ادامه گوشه ای از وسایل و ابزارهای روزمره زندگی بشر را برایتان معرفی کرده ایم که قیمت های سرسام آور و نجومی دارند و بدون شک فقط یک تعداد معدود از اجتماع توانایی خریداری آن ها را خواهند داشت. برای آشنایی با آن ها در ادامه با ما همراه باشید.

خمیر دندان نعنایی: ۹۹٫۹۹ دلار (حدود ۳۷۰ هزار تومان)

0 98 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین خمیر دندان توسط کمپانی THEODENT ساخته و عرضه شده و گفته می شود حاوی عنصر منحصر به فردی به نام Rennou است که پس از مصرف، موجب تقویت و محافظت از دندان ها در تمام طول روز خواهد شد.

توالت فرنگی: ۲۹۹٫۹۵ دلار (حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان)

1 176 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین صندلی توالت از جنس فیبر کربن بوده و دست ساز است. در ساخت آن از مواد طبیعی استفاده شده، سبک وزن است و با اندازه های استاندارد توالت های فرنگی سازگاری دارد.

هدفون: ۶۳۸ دلار (حدود ۲ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان)

2 159 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدکمپانی تولید کننده هدفون های GOLDSTRIKER ادعا می کند که خروجی صدای این گجت عالی است. البته اگر این حرف درست نباشد هم با الماس های ۲۴ قیراطی که روی این هدفون سوار هستند، حتما صداها را زیبا خواهید شنید.

جوراب پشمی: ۱۱۸۸ دلار (حدود ۴ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان)

3 154 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدفقط ۱۰ جفت از این جوراب بسیار گران قیمت عرضه شده. کمپانی FALKE این جوراب ها را از پشم شتر بی کوهان آمریکایی تهیه کرده است. پشم این حیوان بسیار کمیاب و گران قیمت است.

لامپ ابری: ۳۳۶۰ دلار (حدود ۱۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان)

4 139 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین لامپ توسط کمپانی Kaufman Mercantile طراحی شده و نه تنها نور تولید می کند، بلکه صدای رعد و برق و همچنین صدای باران نیز پخش می کند. کاربر می تواند نور یا رنگ ابر را به دلخواه خود تنظیم کرده یا تغییر دهد.

چاقوی آشپزخانه: ۵۴۱۵ دلار (حدود ۲۰ میلیون تومان)

5 133 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین چاقو توسط کارخانه Nesmuk تولید شده و قیمت سرسام آوری دارد. تیغه چاقو از جنس استیل کربن بوده و دسته آن را ترکه ی درخت غان تشکیل داده است. این چاقو همچنین یک جعبه چوبی لاک و الکل شده، پوشش چرمی، تیز کننده چاقو و روغن مخصوص چاقو هم دارد.

مداد: ۱۳۴۰۰ دلار (حدود ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان)

6 127 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدکمپانی آلمانی فایبر کسل در سالروز افتتاح خود، مداد ساده ای را عرضه کرد که قیمت فوق العاده گرانی داشت. اما همه ارزش و بهای آن به در مداد مربوط می شود که از طلای سفید و سه قطعه الماس تشکیل شده است.

مونوپولی: ۱۴۱۶۱ دلار (حدود ۵۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان)

7 120 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدکمپانی تولید کننده وسایل لوکس و گران قیمتِ ZONTIK نوعی مونوپولی از جنس چرم، نخ های طلا و قطعات نقره تولید و عرضه کرده است که نزدیک به ۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

آیفون ۷: ۲۵۸۵۰ دلار (حدود ۹۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان)

8 112 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدجواهرسازی Stuart Hughes در لیورپول، این قاب مخصوص آیفون ۷ را با طلای ۲۴ عیار ساخته و عرضه کرده است.

تیغ: ۱۰۰ هزار دلار ( حدود ۳۷۰ میلیون تومان)

9 95 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدقیمت این تیغ برق از سر آدم می پراند، واقعا کسی در این دنیا هست که برای خرید یک دسته تیغ بیش از ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کند؟ برای اینکه دلیل گرانی این وسیله را بدانید، باید بگوییم که فلز به کار رفته در ساخت آن از شهاب سنگ آسمانی تهیه شده و از دیگر عناصر به کار رفته در آن هم می توان به یاقوت سفید و پلاتین اشاره کرد.

دستمال توالت: ۱۵۵۸۳۳۵ دلار (حدود ۵ میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان)

10 83 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیدکمپانی استرالیایی Toilet Paper Man نوعی دستمال توالت که تماما از طلای ۲۴ عیار ساخته شده، عرضه نموده که ثروتمندان جهان بتوانند از آن استفاده کنند.

قوری: ۳ میلیون دلار (حدود ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان)

11 77 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین قوری به مجموعه Chitra تعلق داشته و از جنس طلاست. تزئینات روی قوری را ۱۵۰۰ قطعه الماس و ۵۰۰ یاقوت قرمز تشکیل داده اند. جالب است بدانید که خریداران حاضرند برای به دست آوردن این قوری بهای بیشتری نیز پرداخت کنند.

کیف دستی: ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار (حدود ۱۴ میلیارد تومان)

12 64 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین کیف توسط کمپانی Mouawad و از طلای ۱۸ عیار بعلاوه ی ۴۵۱۷ قطعه الماس رنگی ساخته شده است.

حلقه: ۷۰ میلیون دلار (حدود ۲۵۹ میلیارد تومان)

13 51 - با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشیداین حلقه تماما از الماس ساخته شده. کمپانی جواهرسازی Shawish این حلقه را با قیمت ۷۰ میلیون دلار عرضه می کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 62038TechnoYab QR Code For: با دیدن قیمت این وسایل روزمره مغزتان سوت خواهد کشید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *