2016 hyundai i30 rn30 concept 23 1 - با هیوندای سری N آشنا شوید
اشتراک

با هیوندای سری N آشنا شوید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

هیوندای با رونویسی از روی دست ژرمن ها، تصمیم گرفت با ایجاد بخش پرفورمنس تحت برند N نمونه های ارتقا یافته محصولات خود را روانه بازار کند. نسبت این برند را با هیوندای می توان به نسبت بخش M با ب ام و تشبیه کرد. آنطور که کره ای ها اعلام کرده اند حرف N برگرفته از ابتدای نام نامیانگ (Namyang) است، جایی که مرکز طراحی و توسعه هیوندای در آنجا قرار دارد.

Hyundai i20 N sport package badge - با هیوندای سری N آشنا شوید

تمامی مدل های N که زیر نظر متخصصین زبده متولد می شوند، مراحل تست و آماده سازی های نهایی را در پیست معروف نوربرگ رینگ آلمان پشت سر خواهند گذاشت. بر اساس فلسفه این برند، مدل های توسعه یافته باید از لحاظ لذت رانندگی و توانایی های فنی در سطح بالایی قرار داشته و بتوانند مالک خود را هم در پیست و هم در رفت و آمدهای روزمره راضی نگه دارند.

2016 hyundai i30 rn30 concept 23 - با هیوندای سری N آشنا شوید

شاید در ابتدا پذیرش خودروهایی با عملکرد بالا که حامل برند هیوندای باشند، کمی سخت به نظر برسد؛ اما وقتی بدانیم که مسئولیت این کار بر عهده آقای آلبرت بیرمان گذاشته شده، باید انتظارات خود را بیشتر کرده و منتظر محصولاتی توانمند با نشان N باشیم. آقای بیرمان قبل از پیوستن به هیوندای مدیریت بخش M ب ام و را بر عهده داشت.

Albert Biermann M4 - با هیوندای سری N آشنا شوید

اولین مدلی که با نشان N هیوندای ارایه خواهد شد، مدل i30 است. این نسخه از i30 اواخر امسال راهی خیابان ها می شود، هر چند به گفته آقای بیرمان هنوز برنامه ای برای عرضه این مدل در خاک آمریکا وجود ندارد. البته وی اضافه کرده که آمریکایی ها باید منتظر محصولاتی جذاب با برند N باشند؛ چرا که این کشور یک بازار بسیار مهم برای بخش تقویت کننده هیوندای محسوب می شود.

hyundai i30 n albert biermann - با هیوندای سری N آشنا شوید

شاید نخستین محصول N برای آمریکا نسخه تقویت شده النترا باشد، اما وقتی یکی از خبرنگاران از آقای بیرمان درباره ولوستر پرسید، وی به لبخندی کوتاه بسنده کرد. در هفته های گذشته تصاویر جاسوسی متعددی از تست پروتوتایپ های ولوستر منتشر شده و احتمال می رود بعد از i30 این هاچبک جذاب دومین مدل با نشان N باشد. البته آقای بیرمان در این باره گفته ولوستر مدل های توربو نیز خواهد داشت که نباید آنها را با نسخه N اشتباه گرفت.

Hyundai Veloster 2018 Spyshot - با هیوندای سری N آشنا شوید

به هر حال بر اساس صحبت های مدیر بخش N آمریکا قطعا یکی از بازارهای اصلی این برند خواهد بود، شاید اوایل سال ۲۰۱۸ نخستین هیوندای با نشان N وارد خاک این کشور شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 64574TechnoYab QR Code For: با هیوندای سری N آشنا شوید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *