static1.squarespace.com w600 - با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید
اشتراک

با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

خوابیدن بخش مهمی از زندگی هر شخص را به خود اختصاص داده و بر همین اساس تاکنون تولید کنندگان متعددی تلاش کرده اند با ساخت ابزارهایی هوشمند مثل تخت خواب یا حتی بالش هوشمند، کیفیت خواب کاربران را افزایش دهند.

اما ساعت زنگدار یکی از دم دستی ترین ابزارهایی به حساب می آید که به سادگی می تواند هوشمند گردد و کارکرد بیشتری از پخش صدای زنگ داشته باشد.

Kello یکی از تازه ترین تلاش ها در این زمینه به شمار می رود که برای جلب سرمایه تولید، روی سایت کیک استارتر معرفی شده و قرار است کاربران را کمک کند خواب منظم و با کیفیت تری داشته باشند.

Kello smart alarm clock with intuitive sleep programs 212 w600 300x207 - با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید

روش ساعت Kello برای رسیدن به این هدف بسیار ساده است. در حقیقت کاربر در طول هفته تعداد محدودی snooze در اختیار دارد و در نتیجه نمی تواند هر صبح چندین بار بیدار شدن را با فشار یک دکمه، چند دقیقه ای به تاخیر اندازد.

امکان اتصال دیگر ابزارهای هوشمند خانگی هم قابلیتی دیگری است برای ساعت Kello در نظر گرفته شده، در نتیجه برای مثال می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که در صورت فشردن بیش از حد دکمه snooze، چراغ های هوشمند موجود در اتاق خواب شما را با حداکثر روشنایی فعال نماید.

static1.squarespace.com w600 300x158 - با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید

ساعت Kello همچنین به یک برنامه تمرینی برای تنفس مجهز است که حدود ۲۰ دقیقه زمان می برد و با خاموش و روشن شدن چراغ ها کاربر را راهنمایی می کند، اما استفاده از آن روند به خواب رفتن را راحت تر خواهد کرد.

کنترل این قابلیت ها و برنامه ریزی زنگ ساعت هم به سادگی از طریق اپلیکیشن هایی انجام می گیرد که سازنده برای پلتفرم های اندروید و iOS تدارک دیده است.

61c7278601a97f03af3a8beb75be72f8 original w600 300x121 - با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید

در نهایت لازم است اشاره کنیم که این محصول هنوز به تولید نرسیده و سازنده آن را برای جمع آوری سرمایه مورد نیاز روی سایت کیک استارتر معرفی کرده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26663TechnoYab QR Code For: با Kello آشنا شوید؛ ساعت خانگی هوشمندی که اجازه نمی دهد چُرت بزنید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *